NISSAN LB Works Silhouette GT-R Type 2 R-35 Advan Matt Black 1/18 Die-Cast Vehicle

NISSAN LB Works Silhouette GT-R Type 2 R-35 Advan Matt Black 1/18 Die-Cast Vehicle
Novinka

Věkové omezení:14
Rok vydání:2021
Skladem:poslední kusy
Kategorie:AKČNÍ MODELY AUTÍČEK Die-Cast
Kód:009552
Výrobce: TOP SPEED


Cena 8 993,00 Kč s 21% DPH

kusů

Model auta pro sběratele LB Works NISSAN GT-R Type 2 R-35 v černě mátové metalíze vytvořený podle předlohy originálu designerským týmem v měřítku 1:18 při věrném zachování detailu a kvality zpracování.

Nissan GT-R je sportovní automobil vyráběný japonskou automobilkou Nissan, který se prodává v Japonsku od 6. prosince 2007, ve Spojených státech od 4. července 2008 a ve zbytku světa od března 2009.

NISSAN GT-R Type 2 R35 používá pod kapotou hybridní pohonné ústrojí z prototypu GT-R LM Nismo, ručně skládaný 3.8 litrový twin-turbo vidlicový šestiválec, který po úpravách z dílny Nismo nabízí maximální výkon 530 kW (720 k) a nejvyšší točivý moment až 780 N.m. Motor dostal například nová turbodmychadla, výkonnější vstřikování paliva, upravený systém mazání, větší intercoolery i přepracovaný výfukový systém. V kombinaci s osvědčeným systémem pohonu všech kol by tak nová limitka GT-R R35 mohla srovnat krok i s nejmodernějšími sportovními vozy, včetně Porsche 911 Turbo. Speciální edice má vzniknout pouze v počtu 20 kusů.

JAPANESE CUSTOMIZATION CULTURE "WORKS STYLE" BROUGHT TO YOU WITH PRIDE BY LB WORKS.

Liberty Walk is not interested in simply "tuning" or "dressing-up" cars. They aren t interested in common-place "customization" either : "Kaizo" = "Remodeling" -is what LB WORKS is all about.

In the old days in Japan, "Kaido Racers" as they were referred to, styled their cars by removing bumpers, retro-fitting headlights from another car and cutting and installing "overfenders."

This is the roots of old-school, traditional Japanese custom car culture. This culture is loved by some, yet hated by others.

LB WORKS has taken this old-school "Bosozoku" style and adapted it to the finest automobiles in the world today! That is the concept behind LB-WORKS.

To best understand where LB WORKS roots are, we look at the man who started it all; Liberty Walk s Wataru Kato.

In 2008, a good friend and customer of Kato’s came to him expressing his desire to own a newer Lamborghini than the Diablo he had at the time. He loved the Diablo that Liberty Walk had built for him, but he desired something newer. He wanted a Murcielago; but not just a regular Murcielago would do. He wanted to make the car "much cooler" than it already was.

It was at that time that Kato decided to build a Liberty Walk body kit for the Murcielago. Since then hundreds of BODY KITs were made. This was the beginning of the LB PERFORMANCE brand name.

PLEASE NOTE: Due to the small edition size and the great demand for this item, allocations are expected to occur.

UPOZORNĚNÍ: TITUL JE VYROBENÝ V OMEZENÉM MNOŽSTVÍ JAKO UMĚLECKÝ PŘEDMĚT. UVEDENÁ PRODEJNÍ CENA JE PLATNÁ DO VYPRODÁNÍ TUZEMSKÝCH ZÁSOB.Zaregistrujte k odběru Newsletteru

Pozoruhodné knihy (Nakladatelství Pknihy publishing)

telefon 775 965 556

email: info@pknihy.cz