Misty The Pirate Daughter Sexy Anime Figure KIT

Misty The Pirate Daughter Sexy Anime Figure KIT
Rok vydání:2014
Skladem:poslední kusy
Kategorie:AKČNÍ FIGURKY, SOŠKY, POSTAVIČKY, PRAVĚK FOSÍLIE
Kód:KSS9113
Výrobce: Volks Inc.
MotivSOFT HENTAI ANIME


Cena 7 983,00 Kč s 21% DPH

kusů
#HENTAIANIME

Soška Misty vytvořená podle předlohy figurální řady the “Shining” game series “Shining Blade” ( シャイニング・ブレイド ) vycházející z japonské formy dějového vyprávění anime je vysoká cca 22 cm s detailním zpracováním. Stavebnice !

Anime (zkrácený japonský přepis z výrazu animace,= animéšon) je označení pro animované filmy a seriály vyrobené v Japonsku. Dělí se ovbykle na TV seriály, PC speciál OVA (Original Video Animation) nebo online speciál ONA (Original Net Animation),na filmy a hudební videa. Anime je v Japonsku velmi rozšířený druh zábavy a vyznačuje se charakteristickým stylem kresby postav a pozadí, k žánru anime se ale počítá i loutková nebo 3D animace. Animace se v Japonsku stala populární jako alternativní forma dějového vyprávění v porovnání s málo rozvinutým japonským hraným filmem. Anime pokrývá širokou škálu žánrů, od akčních seriálů přes detektivky až po psychologická dramata. Anime se obvykle vysílá v televizi, distribuuje na DVD nebo publikuje jako videohry. Anime bývá často ovlivněno nebo přímo inspirováno japonskými komiksy manga, nebo občas naopak takové komiksy inspiruje. Občas bývá anime také adaptováno do podoby hraných filmů. Anime produkuje řada japonských animátorských studií.

Volks released the Misty ( ミスティ ) Charagumin 1/7 PVC figure form the “Shining” game series “Shining Blade” ( シャイニング・ブレイド ) published by SEGA. May 3, 2014. Around 220mm tall. KIT - parts: 58 pieces coming with eye stickers. * Painted Urethane Resin Assembly Kit / Requires assembly! *The photos show a finished sample.

The selfish princess Misty, the pirate daughter, appears!

This is the renewed version of the previously released "Mistral Nereis" from the game "Shining Hearts", now easier to build! This new version features a new molded face, delivered with new eye stickers, brighter and easier to use! Mistral fans, don t miss this chance to get it!!

This item has features and themes that are for adults only. Ages 18 and up. Recommended for mature collectors.

General Safety Warning: Products offered may be intended for Adult Collectors. Products may contain sharp points, small parts, choking hazards, and other elements not suitable for children under 15 years old.

From SEGA s popular RPG Shining Hearts comes a 1/7th scale figure of the female pirate known as the Witch of the Seas, Misty! She has been sculpted wearing a rather showy dress!

Her enchanting looks combined with the frilly red and white dress creates figure with both cute and sexy sides for fans to enjoy! The black pareo tied around her waist by a huge ribbon can also be removed for a slightly different appearance.

PLEASE NOTE: Due to the small edition size and the great demand for this item, allocations are expected to occur.

UPOZORNĚNÍ: TITUL JE VYROBENÝ V OMEZENÉM MNOŽSTVÍ JAKO UMĚLECKÝ PŘEDMĚT. UVEDENÁ PRODEJNÍ CENA JE PLATNÁ DO VYPRODÁNÍ TUZEMSKÝCH ZÁSOB.Zaregistrujte k odběru Newsletteru

Pozoruhodné knihy (Nakladatelství Pknihy publishing)

telefon 775 965 556

email: info@pknihy.cz