Mistral the Pirate Girl Anime Figure

Mistral the Pirate Girl Anime Figure
Skladem: na dotaz
Kategorie:FIGURKY, SOŠKY, POSTAVIČKY PRO SBĚRATELE
AKČNÍ FIGURKY, SOŠKY, POSTAVIČKY, PRAVĚK FOSÍLIE
Kód:009329
Výrobce: YAMATO
MotivANIME FIGURE


Cena 7 853,00 Kč s 21% DPH

Pro předběžnou rezervaci se musíte nejdříve přihlásit (registrovat).
#animefigure

Soška Mistral vytvořená podle figurální řady the “Shining” game series “Shining Hearts” vycházející z japonské formy dějového vyprávění anime je vysoká cca 26 cm s detailním zpracováním.

Yamato released the SIF EX Mistral Nereid ( ミストラル・ネレイス ) 1/6 PVC figure form the “Shining” game series “Shining Hearts” published by SEGA. December 2011. Around 260mm tall.Sculpted by G.O. (Cerberus Project tm).

Anime (zkrácený japonský přepis z výrazu animace,= animéšon) je označení pro animované filmy a seriály vyrobené v Japonsku. Dělí se ovbykle na TV seriály, PC speciál OVA (Original Video Animation) nebo online speciál ONA (Original Net Animation),na filmy a hudební videa. Anime je v Japonsku velmi rozšířený druh zábavy a vyznačuje se charakteristickým stylem kresby postav a pozadí, k žánru anime se ale počítá i loutková nebo 3D animace. Animace se v Japonsku stala populární jako alternativní forma dějového vyprávění v porovnání s málo rozvinutým japonským hraným filmem. Anime pokrývá širokou škálu žánrů, od akčních seriálů přes detektivky až po psychologická dramata. Anime se obvykle vysílá v televizi, distribuuje na DVD nebo publikuje jako videohry. Anime bývá často ovlivněno nebo přímo inspirováno japonskými komiksy manga, nebo občas naopak takové komiksy inspiruje. Občas bývá anime také adaptováno do podoby hraných filmů. Anime produkuje řada japonských animátorských studií.

The Crimson Witch of Hell, Mistral the Pirate Girl is here! From the ultra-popular RPG (with illustrations by the equally popular Tony Taka) comes a new figure of one of the most beloved heroines from Shining Hearts! Featuring incredible detail in her costume and plenty of volume in her twin-tail hair, Misty is sure to be a favorite for all Tony and Shining Hearts fans!

This item has features and themes that are for adults only. Ages 18 and up. Recommended for mature collectors.

General Safety Warning: Products offered may be intended for Adult Collectors. Products may contain sharp points, small parts, choking hazards, and other elements not suitable for children under 15 years old.PLEASE NOTE: Due to the small edition size and the great demand for this item, allocations are expected to occur.

UPOZORNĚNÍ: TITUL JE VYROBENÝ V OMEZENÉM MNOŽSTVÍ JAKO UMĚLECKÝ PŘEDMĚT. UVEDENÁ PRODEJNÍ CENA JE PLATNÁ DO VYPRODÁNÍ TUZEMSKÝCH ZÁSOB.Zaregistrujte k odběru Newsletteru

Pozoruhodné knihy (Nakladatelství Pknihy publishing)

telefon 775 965 556

email: info@pknihy.cz