Miss ADA WONG In A Sweater The Resident Evil Sixth Scale Collector Figure

Miss ADA WONG In A Sweater The Resident Evil Sixth Scale Collector Figure
Novinka

Věkové omezení:14
Rok vydání:2024
Skladem:poslední kusy
Kategorie:FIGURKY, SOŠKY, POSTAVIČKY PRO SBĚRATELE
Kód:DW038F
Výrobce: SW Toys
Motiv1/6 SOŠKY


Cena 9 993,00 Kč s 21% DPH

kusů
#sosky

Soška ADA WONG vytvořená podle filmové předlohy the Resident Evil vycházející z grafického designu the SW Toys Sixth Scale Collector Figure line je vysoká cca 30 cm s detailním zpracováním.

SW-FS056 SW Toys ADA WONG In A Aweater The Resident Evil Sixth Scale Collector Figure features:

Female head sculpture (moveable eyes): 1 piace. Smiling female head sculpture (moveable eyes): 1 piece. Hip wrap top: 1 piece. Stockings: 1 Pair. Tactical hanger (with pistol holster): 1 set. Belt (with pistol holster): 1 set. Steyr assault pistol: 1 piece. Carved hook pistol: 1 piece. Golden egg (alloy): 1 piece. Handshake gloves: 1 pair. Black tail pistol: 1 pistol clip: 1. Hookline pistol arrow: 1 piece. Walkie-talkie: 1 piece. Plaka virus: 1 vial. Normal gloved hands: 1. Gun glove hands: 1 pair. Rubberized female body: 1 piece. Evening wear: 1 set.

Ada Wong (japonsky: エイダ・ウォン, hepburn: Eida Won) je fiktivní postava hororové série Resident Evil od společnosti Capcom. Je to tajemná a nejednoznačná postava antihrdinky, která pracuje pro padouchy série, ale také neustále zachraňuje Leona S. Kennedyho z bezvýchodných situací. Wong se představila jako vedlejší postava ve videohře Resident Evil 2 z roku 1998, Ada (/ˈeɪdə/) se později objevila jako hráčská postava nebo ve vedlejších rolích ve videohrách Resident Evil 4, Resident Evil: The Umbrella Chronicles, Resident Evil: The Darkside Chronicles, Resident Evil: Operation Raccoon City a Resident Evil 6 a také v animovaném filmu Resident Evil: Damnation. V hrané verzi filmové série se Ada objevila ve filmu Resident Evil: Odplata, kde ji ztvárnila Li Bingbing. Ada byla dobře přijata a stala se jednou z nejoblíbenějších postav série.

Resident Evil 2 je survival hororová videohra z roku 1998, kterou vyvinula a vydala společnost Capcom pro PlayStation. Hráč ovládá Leona S. Kennedyho a Claire Redfieldovou, kteří musí uprchnout z Raccoon City poté, co jsou jeho obyvatelé dva měsíce po událostech původního Resident Evilu přeměněni biologickou zbraní na zombie. Hra se zaměřuje na průzkum, hádanky a boj; hlavním rozdílem oproti předchůdci jsou větvené cesty, přičemž každá hráčova postava má unikátní příběh, partnery a překážky.

Na hře Resident Evil 2 se podílel režisér hry Resident Evil Shinji Mikami, režíroval ji Hideki Kamiya a vyvíjel ji přibližně padesátičlenný tým po dobu 21 měsíců. Původní verze, běžně označovaná jako Resident Evil 1.5, se drasticky lišila; byla zrušena, když byla asi ze dvou třetin hotová, poté co Mikami rozhodl, že je nedostatečná. Finální návrh představil filmovější prezentaci.

Resident Evil 2 získal uznání za atmosféru, prostředí, grafiku, zvuky, scénáře a celkovou hratelnost, stejně jako za vylepšení oproti původní hře, avšak s určitou kritikou na adresu ovládání, hlasového projevu a některých herních prvků. Hra se objevila na řadě seznamů nejlepších videoher, které kdy byly vytvořeny.

Jedná se o nejprodávanější hru Resident Evil pro jednu platformu, když se jí na PlayStationu prodalo 5,77 milionu kopií, přičemž se kombinuje původní vydání na PlayStationu s vydáním na DualShocku. Byla portována na Windows, Nintendo 64, Dreamcast a GameCube a upravená 2,5D verze byla vydána pro handheld Game.com. Příběh hry Resident Evil 2 byl převyprávěn a rozveden v několika pozdějších hrách a byl adaptován do různých licencovaných děl. V roce 1999 následoval Resident Evil 3: Nemesis. V roce 2019 vyšel remake pro PlayStation 4, Xbox One a Windows.

PLEASE NOTE: Due to the small edition size and the great demand for this item, allocations are expected to occur.

UPOZORNĚNÍ: TITUL JE VYROBENÝ V OMEZENÉM MNOŽSTVÍ JAKO UMĚLECKÝ PŘEDMĚT. UVEDENÁ PRODEJNÍ CENA JE PLATNÁ DO VYPRODÁNÍ TUZEMSKÝCH ZÁSOB.Zaregistrujte k odběru Newsletteru

Pozoruhodné knihy (Nakladatelství Pknihy publishing)

email: info@pknihy.cz