Mickey & Minnie The Wedding Ring Statue Diorama

Mickey & Minnie The Wedding Ring Statue Diorama
Novinka

Skladem:poslední kusy
Kategorie:AKČNÍ FIGURKY, SOŠKY, POSTAVIČKY, PRAVĚK FOSÍLIE
Kód:A33342
Výrobce: Enesco


Cena 7 993,00 Kč s 21% DPH

kusů
Soška Mickey Mouse a Minnie vytvořená podle filmové předlohy z figurální řady the Disney Figure collection vycházející z grafického návrhuje vysoká cca 15 cm s detailním zpracováním.

Mickey & Minnie are on top of the world... or at least your wedding cake! Two all-time favorite sweethearts form this sculpted figurine. Crafted of hand-painted ivory china with 24 karat gold and pearlescent accents. Minnie s veil is dusted 24 karat gold. Her ring bears an aurora borealis Austrian crystal gem.

Crafted of hand-painted ivory fine china accented with 24 karat gold Set with an Austrian crystal and Disney names Under license by Disney, which has reviewed this product for quality and authenticity. Height: 6" - Disney

Prototype shown, final product may be slightly different. All information is subject to changing without prior notice.

PLEASE NOTE: Due to the small edition size and the great demand for this item, allocations are expected to occur.

UPOZORNĚNÍ: TITUL JE VYROBENÝ V OMEZENÉM MNOŽSTVÍ JAKO UMĚLECKÝ PŘEDMĚT. UVEDENÁ PRODEJNÍ CENA JE PLATNÁ DO VYPRODÁNÍ TUZEMSKÝCH ZÁSOB.PLEASE NOTE: Due to the small edition size and the great demand for this item, allocations are expected to occur.

UPOZORNĚNÍ: TITUL JE VYROBENÝ V OMEZENÉM MNOŽSTVÍ JAKO UMĚLECKÝ PŘEDMĚT. UVEDENÁ PRODEJNÍ CENA JE PLATNÁ DO VYPRODÁNÍ TUZEMSKÝCH ZÁSOB.Zaregistrujte k odběru Newsletteru

Pozoruhodné knihy (Nakladatelství Pknihy publishing)

telefon 775 965 556

email: info@pknihy.cz