Mickey & Minnie The Doting Bride And Groom Statue Diorama

Mickey & Minnie The Doting Bride And Groom Statue Diorama
Novinka

v prodeji od 31.01.2018
Rok vydání:2018
Skladem:poslední kusy
Kategorie:AKČNÍ FIGURKY, SOŠKY, POSTAVIČKY, PRAVĚK FOSÍLIE
Kód:A33339
Výrobce: Enesco


Cena 4 893,00 Kč s 21% DPH

kusů
Soška Mickey Mouse a Minnie vytvořená podle filmové předlohy z figurální řady the Disney Figure collection vycházející z grafického návrhuje vysoká cca 17,5 cm s detailním zpracováním.

Aww... Commemorate your special day with this beautiful hand-painted figurine! Beautifully sculpted from high-quality stone resin, the touching Disney Traditions Wedding Two Souls, One Heart Mickey and Minnie Mouse Statue features Mickey and Minnie as doting bride and groom. It measures approximately 7 1/8-inches tall x 5-inches wide x 2 1/2-inches long. Figurine is made from resin. Product is supplied in branded gift box. Unique variations should be expected as product is hand painted. Not a toy or children s product. Intended for adults only.

Prototype shown, final product may be slightly different. All information is subject to changing without prior notice.

PLEASE NOTE: Due to the small edition size and the great demand for this item, allocations are expected to occur.

UPOZORNĚNÍ: TITUL JE VYROBENÝ V OMEZENÉM MNOŽSTVÍ JAKO UMĚLECKÝ PŘEDMĚT. UVEDENÁ PRODEJNÍ CENA JE PLATNÁ DO VYPRODÁNÍ TUZEMSKÝCH ZÁSOB.PLEASE NOTE: Due to the small edition size and the great demand for this item, allocations are expected to occur.

UPOZORNĚNÍ: TITUL JE VYROBENÝ V OMEZENÉM MNOŽSTVÍ JAKO UMĚLECKÝ PŘEDMĚT. UVEDENÁ PRODEJNÍ CENA JE PLATNÁ DO VYPRODÁNÍ TUZEMSKÝCH ZÁSOB.Zaregistrujte k odběru Newsletteru

Pozoruhodné knihy (Nakladatelství Pknihy publishing)

telefon 775 965 556

email: info@pknihy.cz