Mercedes-Benz Actros 2 Gigaspace 4x2 SZM FH25 Truck Black 1/18 Die-Cast Vehicle

Mercedes-Benz Actros 2 Gigaspace 4x2 SZM FH25 Truck Black 1/18 Die-Cast Vehicle
Model auta pro sběratele Mercedes-Benz Actros 2 Gigaspace 4x2 FH25 truck v černém laku vytvořená podle předlohy originálu designerským týmem v měřítku 1:18 při věrném zachování detailu a kvality zpracování.

The Mercedes-Benz Actros 2 Gigaspace 4x2 FH25 Sattelzugmaschine SZM Truck Wine Red 1/18 Die-Cast Vehicle features:

Authentic interior trim. Detailed engine compartment. Turning front wheels. Opening bonnet. Opening doors plus: with Interior lighting (Battery included).

Mercedes-Benz Actros je nákladní vůz, který je ve všech ohledech od přední až po zadní část úžasný. Se svými devíti kabinami nabízí maximální pohodlí. Je skvěle konfigurovaným vozidlem pro takřka jakékoliv použití v dálkové nákladní přepravě.

Skvěle přizpůsobený požadavkům budoucnosti. A tedy i vám.

Od žaluzie chladiče až po střechu: Nápadný design exteriéru odpovídající dálkové přepravě propůjčuje nově vyvinutému modelu Actros nový rozměr také opticky a současně působivě dokládá jeho vnitřní sílu. Například světlé a přívětivé prostředí a jasné rozdělení pracovního a obytného prostoru. Díky svým kabinám orientovaným na použití nový model Actros otevírá dosud nedosažitelné dimenze práce, pobytu a spánku v dálkové přepravě: všechny kabiny široké 2 500 mm jsou standardně vybaveny rovnou podlahou. Světlá výška mezi sedadly: až 2,13 m. Navíc: podstatně více prostoru a úložného prostoru než u předchůdců. Kabiny široké 2 300 mm jsou podle plánovaného použití volitelně vybaveny průběžnou rovnou podlahou nebo tunelem motoru o dvou různých výškách.

Pro vysokou ekonomičnost jsme nový model Actros vybavili mnoha inovacemi šetřícími palivo a obzvláště úspornými motory: až o 7 % nižší spotřeba u motorů Euro V v porovnání s jeho předchůdci. Kromě Euro V a EEV je nový Actros jedním z prvních vozů, který je vybaven motory, jež již nyní splňují požadavky Euro VI – a to díky snížené spotřebě o další 4 % v porovnání s jeho předchůdci s motory Euro V. A nyní úplná novinka: Predictive Powertrain Control – inovativní systém, který při řazení zohledňuje silniční provoz a předpokládaná stoupání a klesání a který dokáže snížit spotřebu ještě o další 3 %. K velmi nízkým celkovým nákladům přispívají u nového modelu Actros kromě technologie také podle vašich požadavků sladěný servis a služby: od telematického systému FleetBoard® a služby CharterWay Complete přes atraktivní leasingová, finanční a pojišťovací řešení až po školení zaměřená na úspornější jízdní styl. To vše pro nižší náklady a vyšší zisk.

Pro nesrovnatelný pocit z jízdy jsme nový model Actros vybavili inovativním zavěšením zadních kol, přesným řízením a širší, pevnější konstrukcí. Spontánně reagující motory, které jsou dodávány se třemi objemy válců a celkem ve 13 výkonových kategoriích od 175 kW do 375 kW, které se v kombinaci se standardní samočinnou převodovkou Mercedes PowerShift 3 a nadstandardními jízdními režimy starají o ekonomický požitek z jízdy. Proto s novým modelem Actros přichází ještě další jízdní výhody. Například neomezeně volitelné převisy konstrukce pro zlepšení montáže nástaveb a rozšířený rozvor kol. Orientaci na použití dále zvyšují objemy nádrží u tahačů s návěsem až 1 300 l a flexibilní možnosti kombinace jednotlivých nádrží.

Actros je upraven prakticky pro jakékoliv použití v dálkové přepravě.PLEASE NOTE: Due to the small edition size and the great demand for this item, allocations are expected to occur.

UPOZORNĚNÍ: TITUL JE VYROBENÝ V OMEZENÉM MNOŽSTVÍ JAKO UMĚLECKÝ PŘEDMĚT. UVEDENÁ PRODEJNÍ CENA JE PLATNÁ DO VYPRODÁNÍ TUZEMSKÝCH ZÁSOB.Zaregistrujte k odběru Newsletteru

Pozoruhodné knihy (Nakladatelství Pknihy publishing)

telefon 775 965 556

email: info@pknihy.cz