Российские железные дороги РЖД #2ES8 Малахит Class 2ЭС8 Russian 2-(3)-Section Freight Electric Locomotive for Model Railroaders Inspiration

Российские железные дороги РЖД #2ES8 Малахит Class 2ЭС8 Russian 2-(3)-Section Freight Electric Locomotive for Model Railroaders Inspiration
Skladem: na dotaz
Kategorie:LOKOMOTIVY ELEKTRICKÉ - MODELY HO a další
Kód:009504
Výrobce: Unspecified


Cena 9 993,00 Kč s 21% DPH

Ruská elektrická lokomotiva - LIVE Российские железные дороги РЖД #2ES8 Малахит Class 2ЭС8 Russian 2-(3)-Section Freight Electric Locomotive for Model Railroaders Inspiration.

11. března 2022 byla v závodě Ural Locomotives «Уральские локомотивы», který je součástí skupiny Sinara, představena nová ruská nákladní elektrická lokomotiva 3ES8 Malachit (Малахит). Stane se základní platformou pro celou řadu pokročilých lokomotiv.

Všechny hlavní komponenty lokomotivy, včetně energetického zařízení, asynchronního trakčního pohonu a inteligentních řídicích systémů, byly vyvinuty a vyrobeny v Rusku.

Novinka v sobě spojuje maximum vývoje konstrukční kanceláře Uralského lokomotivního závodu a ruských podniků, které vyrábějí komponenty, jednotky a moduly. Použití moderních konstrukčních řešení, materiálů a metod zpracování umožnilo dosáhnout nejvyšší spolehlivosti a lepší realizace trakční síly ve srovnání s elektrickými lokomotivami předchozí generace.

Poprvé byl pro lokomotivu vyvinut domácí asynchronní trakční pohon s možností axiálního řízení trakční síly - jedná se o společný vývoj společností Traction Components (součást skupiny Sinara) a Russian Electric Motors «Русские электрические двигатели» (součást společnosti Transněfť). Výhodou ruského vývoje je výrazné snížení hmotnosti, vysoká odolnost vůči vnějším vlivům, nízká hlučnost a obousměrný přenos trakčních sil. Tím se zlepší provozní vlastnosti strojů, jejich spolehlivost a bezpečnost v podmínkách intenzivní práce na hlavní železniční síti. Nová lokomotiva 3ES8 bude schopna provozovat vlaky o hmotnosti 7100 tun v horském terénu a náročných klimatických podmínkách, čímž zajistí nepřetržité dodávky nákladu. Nosnost lokomotivy 3ES8 je o 42 % vyšší než u předchozí generace lokomotiv. Konečná délka vlaku může přesáhnout 1 km.

PLEASE NOTE: Due to the small edition size and the great demand for this item, allocations are expected to occur.

UPOZORNĚNÍ: TITUL JE VYROBENÝ V OMEZENÉM MNOŽSTVÍ JAKO UMĚLECKÝ PŘEDMĚT. UVEDENÁ PRODEJNÍ CENA JE PLATNÁ DO VYPRODÁNÍ TUZEMSKÝCH ZÁSOB.Zaregistrujte k odběru Newsletteru

Pozoruhodné knihy (Nakladatelství Pknihy publishing)

telefon 775 965 556

email: info@pknihy.cz