Mary Rose The Wicked Lil Servant Anime Figure

Mary Rose The Wicked Lil Servant Anime Figure
Věkové omezení:15
Rok vydání:2018
Skladem:poslední kusy
Kategorie:AKČNÍ FIGURKY, SOŠKY, POSTAVIČKY od 1/12 do 1/1
Kód:A32505
Související:Mary Rose In A Black Lolita Dress ARTFXJ Figure
Výrobce: Griffon Enterprises
MotivANIME FIGURE


Cena 9 983,00 Kč s 21% DPH

kusů
#animefigure

Soška Mary Rose vytvořená podle předlohy figurální řady the popular game Dead or Alive 5 Last Round ( マリー・ローズ ) vycházející z japonské formy dějového vyprávění anime je vysoká cca 26,5 cm s detailním zpracováním.

Anime (zkrácený japonský přepis z výrazu animace,= animéšon) je označení pro animované filmy a seriály vyrobené v Japonsku. Dělí se ovbykle na TV seriály, PC speciál OVA (Original Video Animation) nebo online speciál ONA (Original Net Animation),na filmy a hudební videa. Anime je v Japonsku velmi rozšířený druh zábavy a vyznačuje se charakteristickým stylem kresby postav a pozadí, k žánru anime se ale počítá i loutková nebo 3D animace. Animace se v Japonsku stala populární jako alternativní forma dějového vyprávění v porovnání s málo rozvinutým japonským hraným filmem. Anime pokrývá širokou škálu žánrů, od akčních seriálů přes detektivky až po psychologická dramata. Anime se obvykle vysílá v televizi, distribuuje na DVD nebo publikuje jako videohry. Anime bývá často ovlivněno nebo přímo inspirováno japonskými komiksy manga, nebo občas naopak takové komiksy inspiruje. Občas bývá anime také adaptováno do podoby hraných filmů. Anime produkuje řada japonských animátorských studií.

"Don t look down on me just because I am little!"

Griffon Enterprises is a toy company that caters to those who have a higher quality in their taste for figures. In their latest addition to their lineup, they feature the cute little fighter, Mary Rose.

From the popular fighting game "DEAD OR ALIVE 5 Last Round" comes a 1/5 scale figure of the Wicked Lil Servant, Marie Rose! The figure is an impressive 1/5th scale and features Marie Rose in a bent forward pose while wearing her school swimsuit-esque fighting outfit!

The large size allows for amazingly intricate detail and a faithful rendition of her impressive body! The shiny appearance of her outfit has also been faithfully captured through the paintwork of the figure. Marie Rose might have a small stature, but this big figure of her captures all the details of her design for fans to enjoy in their collection!

It measures approx. 27 cm in height and comes in a japanese window box. Sculptor: Shining Wizard @ Sawatika (Max Factory) .

PLEASE NOTE: Due to the small edition size and the great demand for this item, allocations are expected to occur.

UPOZORNĚNÍ: TITUL JE VYROBENÝ V OMEZENÉM MNOŽSTVÍ JAKO UMĚLECKÝ PŘEDMĚT. UVEDENÁ PRODEJNÍ CENA JE PLATNÁ DO VYPRODÁNÍ TUZEMSKÝCH ZÁSOB.Zaregistrujte k odběru Newsletteru

Pozoruhodné knihy (Nakladatelství Pknihy publishing)

telefon 775 965 556

email: info@pknihy.cz