Mary Rose Black Lolita Dress ARTFXJ Figure

Mary Rose Black Lolita Dress ARTFXJ Figure
#animefigure

Soška Mary Rose vytvořená podle předlohy figurální řady the popular game Dead or Alive 5 Last Round vycházející z ARTFX japonské formy dějového vyprávění anime je vysoká cca 25 cm s detailním zpracováním.

Anime (zkrácený japonský přepis z výrazu animace,= animéšon) je označení pro animované filmy a seriály vyrobené v Japonsku. Dělí se ovbykle na TV seriály, PC speciál OVA (Original Video Animation) nebo online speciál ONA (Original Net Animation),na filmy a hudební videa. Anime je v Japonsku velmi rozšířený druh zábavy a vyznačuje se charakteristickým stylem kresby postav a pozadí, k žánru anime se ale počítá i loutková nebo 3D animace. Animace se v Japonsku stala populární jako alternativní forma dějového vyprávění v porovnání s málo rozvinutým japonským hraným filmem. Anime pokrývá širokou škálu žánrů, od akčních seriálů přes detektivky až po psychologická dramata. Anime se obvykle vysílá v televizi, distribuuje na DVD nebo publikuje jako videohry. Anime bývá často ovlivněno nebo přímo inspirováno japonskými komiksy manga, nebo občas naopak takové komiksy inspiruje. Občas bývá anime také adaptováno do podoby hraných filmů. Anime produkuje řada japonských animátorských studií.

Kotobukiya is a superb toy company that caters to those who have a higher quality in their taste for figures. In their latest addition to their lineup, they feature the cute little fighter, Mary Rose from the popular game Dead or Alive 5 Last Round.

Mary Rose, comes to you in her signature black gothic lolita dress with a very confident pose. The craftsmen at Kotobukiya have done a great job capturing her youthful and innocent look as well as her costume which has great detail from the belts to the frills and ribbons. An exceptionally amazing figure for fans of Dead or Alive!

Height: 25cm (9.8in)

There is a Makaizou version of the figure:

For those who are new to “Makaizou” ( 魔改造, “Devil Modification” literally), basically when someone modified a figure (e.g. PVC figure, gashapon/trading figure, GK…etc) by taking out the clothes, adding *important parts, or doing any erotic modification, it is called “Makaizou”. In short, make a normal figure into a naked/ero figure = Makaizou.

PLEASE NOTE: Due to the small edition size and the great demand for this item, allocations are expected to occur.

UPOZORNĚNÍ: TITUL JE VYROBENÝ V OMEZENÉM MNOŽSTVÍ JAKO UMĚLECKÝ PŘEDMĚT. UVEDENÁ PRODEJNÍ CENA JE PLATNÁ DO VYPRODÁNÍ TUZEMSKÝCH ZÁSOB.Zaregistrujte k odběru Newsletteru

Pozoruhodné knihy (Nakladatelství Pknihy publishing)

telefon 775 965 556

email: info@pknihy.cz