Lilly Bunny Leaning Beckwards Sexy Anime Figure

Lilly Bunny Leaning  Beckwards Sexy Anime Figure
Novinka

v prodeji od 31.03.2020
Věkové omezení:18
Rok vydání:2020
Skladem:poslední kusy
Kategorie:AKČNÍ FIGURKY, SOŠKY, POSTAVIČKY, PRAVĚK FOSÍLIE
Kód:A36356
Související:Lilly Bunny Kneeing On Fours Sexy Anime Figure
Výrobce: BINDing
MotivSOFT HENTAI ANIME


Cena 8 973,00 Kč s 21% DPH

kusů
#HENTAIANIME

Soška Lilly 1/4 vytvořená podle grafické předlohy the Popular illustrator Hisasi s original character vycházející z japonské formy dějového vyprávění anime je vysoká cca 27 cm s detailním zpracováním.

Anime (zkrácený japonský přepis z výrazu animace,= animéšon) je označení pro animované filmy a seriály vyrobené v Japonsku. Dělí se ovbykle na TV seriály, PC speciál OVA (Original Video Animation) nebo online speciál ONA (Original Net Animation),na filmy a hudební videa. Anime je v Japonsku velmi rozšířený druh zábavy a vyznačuje se charakteristickým stylem kresby postav a pozadí, k žánru anime se ale počítá i loutková nebo 3D animace. Animace se v Japonsku stala populární jako alternativní forma dějového vyprávění v porovnání s málo rozvinutým japonským hraným filmem. Anime pokrývá širokou škálu žánrů, od akčních seriálů přes detektivky až po psychologická dramata. Anime se obvykle vysílá v televizi, distribuuje na DVD nebo publikuje jako videohry. Anime bývá často ovlivněno nebo přímo inspirováno japonskými komiksy manga, nebo občas naopak takové komiksy inspiruje. Občas bývá anime také adaptováno do podoby hraných filmů. Anime produkuje řada japonských animátorských studií.

This item has features and themes that are for adults only. Ages 18 and up. Recommended for mature collectors.

General Safety Warning: Products offered may be intended for Adult Collectors. Products may contain sharp points, small parts, choking hazards, and other elements not suitable for children under 15 years old.

The bondage bunny Lilly - schooled in a decent obedience!

Popular illustrator Hisasi s original character Lilly, brought to life in a large sized figure.

You can almost hear the passion in her scream, with the realism in which we have recreated this moment.

The way her body is smoothly bent backward, her gravity-defying firm breasts, fit hips and legs all contrast with that cute appearance still holding traces of youth - you can cherish every inch of her supple body.

Tie her up like the original illustration using the double-sided satin ribbon included, or tie it wherever you choose - you are free to play however you like!

Invite her into your home together with with Maria (sold separately).

PLEASE NOTE: Due to the small edition size and the great demand for this item, allocations are expected to occur.

UPOZORNĚNÍ: TITUL JE VYROBENÝ V OMEZENÉM MNOŽSTVÍ JAKO UMĚLECKÝ PŘEDMĚT. UVEDENÁ PRODEJNÍ CENA JE PLATNÁ DO VYPRODÁNÍ TUZEMSKÝCH ZÁSOB.Zaregistrujte k odběru Newsletteru

Pozoruhodné knihy (Nakladatelství Pknihy publishing)

telefon 775 965 556

email: info@pknihy.cz