Laura Mischief Sexy Anime Figure

Laura Mischief Sexy Anime Figure
Novinka

v prodeji od 30.04.2021
Věkové omezení:15
Rok vydání:2021
Skladem:poslední kusy
Kategorie:AKČNÍ FIGURKY, SOŠKY, POSTAVIČKY, PRAVĚK FOSÍLIE
Kód:A37361
Výrobce: Level52 Studios
MotivSOFT HENTAI ANIME


Cena 6 993,00 Kč s 21% DPH

kusů
#HENTAIANIME

Soška Laura Mischief 1/7 vytvořená podle předlohy figurální řady the "Caress of Venus: Houtengeki Anime Figure Collection," based on original illustrations by artist Houtengeki vycházející z japonské formy dějového vyprávění anime je vysoká cca 23 cm s detailním zpracováním.

Introducing "Laura Mischief" - a little demon from Houtengeki! The third figure to join our "Caress of Venus: Houtengeki Figure Collection," based on original illustrations by artist Houtengeki!

Introducing the wild demon girl Laura Mischief. Suspended in mid air, she takes a very daring pose we invite you to carefully scrutinize from every angle. Includes an interchangeable face that completely changes the situation, as well as a special display base to complete the fantasy.

No one can resist her temptation, so we invite you enjoy it!

It stands approx. 23 cm tall and comes with base in a window box packaging

Anime (zkrácený japonský přepis z výrazu animace,= animéšon) je označení pro animované filmy a seriály vyrobené v Japonsku. Dělí se ovbykle na TV seriály, PC speciál OVA (Original Video Animation) nebo online speciál ONA (Original Net Animation),na filmy a hudební videa. Anime je v Japonsku velmi rozšířený druh zábavy a vyznačuje se charakteristickým stylem kresby postav a pozadí, k žánru anime se ale počítá i loutková nebo 3D animace. Animace se v Japonsku stala populární jako alternativní forma dějového vyprávění v porovnání s málo rozvinutým japonským hraným filmem. Anime pokrývá širokou škálu žánrů, od akčních seriálů přes detektivky až po psychologická dramata. Anime se obvykle vysílá v televizi, distribuuje na DVD nebo publikuje jako videohry. Anime bývá často ovlivněno nebo přímo inspirováno japonskými komiksy manga, nebo občas naopak takové komiksy inspiruje. Občas bývá anime také adaptováno do podoby hraných filmů. Anime produkuje řada japonských animátorských studií.

This item has features and themes that are for adults only. Ages 18 and up. Recommended for mature collectors.

General Safety Warning: Products offered may be intended for Adult Collectors. Products may contain sharp points, small parts, choking hazards, and other elements not suitable for children under 15 years old. parts, your imagination is about to run even wilder. - Don t miss the opportunity to enjoy this promiscuous woman s pleasure.

PLEASE NOTE: Due to the small edition size and the great demand for this item, allocations are expected to occur.

UPOZORNĚNÍ: TITUL JE VYROBENÝ V OMEZENÉM MNOŽSTVÍ JAKO UMĚLECKÝ PŘEDMĚT. UVEDENÁ PRODEJNÍ CENA JE PLATNÁ DO VYPRODÁNÍ TUZEMSKÝCH ZÁSOB.Zaregistrujte k odběru Newsletteru

Pozoruhodné knihy (Nakladatelství Pknihy publishing)

telefon 775 965 556

email: info@pknihy.cz