Lamborghini Centenario Roadster Blu Cepheus 1/12 Die-Cast Vehicle

Lamborghini Centenario Roadster Blu Cepheus 1/12 Die-Cast Vehicle
Novinka

Věkové omezení:14
Skladem:poslední kusy
Kategorie:MODELY AUTÍČEK PRO SBĚRATELE
Kód:A33936
Výrobce: LOOKSMART MODELS S.r.l.


Cena 25 983,00 s 21% DPH

kusů
Model auta pro sběratele Lamborghini Centenario Roadster ve světlomodrém laku vytvořená podle předlohy originálu designerským týmem v měřítku 1:12 při věrném zachování detailu a kvality zpracování.

Jak oslavit narozeniny zakladatele? Obzvlášť u člověka, který věřil, že nic není nemožné. Automobilka Lamborghini proto vzala to nejlepší a vytvořila limitovanou sérii 40 vozů, kterou ještě rozdělila na 2 poloviny, 20 kupé a 20 roadsterů.

Lamborghini Centenario je poháněno motorem Lamborghini L539, o objemu 6,5 litru V12 o hmotnosti 235 kg, který generuje 770 hp. Zrychlení z 0 na 100 km/h je 2,8 sekundy, na 200 km/h 8,6 sekundy, na 300 km/h 23,5 sekundy a maximální rychlost je 350 km/h, která se rovná rychlosti Aventadoru.

Karoserie modelu je nalakována do žluté barvy Giallo Midas. Model je vyroben z pryskyřičné slitiny RESIN, při této technologii výroby výrobce dosáhl maximální věrnosti modelu ku originálu za cenu nemožnosti cokoli otevřít. Jeho lak je naprosto dokonalý.

Born in 1916, Ferruccio Lamborghini has given birth to the most extreme and luxurious supersportscars which made generations of fans dream. Hundred years after his birth, the house of Sant Agata Bolognese celebrates him with a breathtaking performing car making its world debut at the Geneva Motorshow and bound to be produced in twenty units only: the Lamborghini Centenario. Now the last dream by Automobili Lamborghini came true! Lamborghini Centenario Roadster was announced during the Monterey Car Week in California. A car that is a glance to the future and the state of art of Italian Design combined with high-performances.

PLEASE NOTE: Due to the small edition size and the great demand for this item, allocations are expected to occur.

UPOZORNĚNÍ: TITUL JE VYROBENÝ V OMEZENÉM MNOŽSTVÍ JAKO UMĚLECKÝ PŘEDMĚT. UVEDENÁ PRODEJNÍ CENA JE PLATNÁ DO VYPRODÁNÍ TUZEMSKÝCH ZÁSOB.Zaregistrujte k odběru Newsletteru

Pozoruhodné knihy (Nakladatelství Pknihy publishing)

telefon 775 965 556

email: info@pknihy.cz