Lady Deadpool Bishoujo Statue

Lady Deadpool Bishoujo Statue
Rok vydání:2016
Skladem:poslední kusy
Kategorie:FIGURKY, SOŠKY, POSTAVIČKY PRO SBĚRATELE
AKČNÍ FIGURKY, SOŠKY, POSTAVIČKY, PRAVĚK FOSÍLIE
Kód:KTMK194
Výrobce: Kotobukiya


Cena 8 983,00 Kč s 21% DPH

kusů

Soška Lady Deadpool vytvořená podle předlohy figurální řady the Marvel Universe Bishoujo (japonský výraz pro krásnou ženu) vycházející z grafického návrhu je vysoká cca 24 m s detailním zpracováním.

Kotobukiya released the Marvel Bishoujo Lady Deadpool ( レディ・デッドプール ) 1/7 PVC figure from the Marvel Universe. January 2016. Around 240mm tall (with base).

Wanda Wilson, Earth 3010 at your service! Based on a character interpretation by famed Japanese illustrator Shunya Yamashita, Lady Deadpool stands slightly under 10-inches tall in 1:7 scale.

This plastic statue features Lady Deadpool in her red and black outfit, holding a grenade in her hand. The Lady Deadpool Bishoujo Statue includes an alternate unmasked head sculpt to reveal a blonde-haired beauty.

Height: approx 240 mm. Size : 27 x 14 x 13 cm.

PLEASE NOTE: Due to the small edition size and the great demand for this item, allocations are expected to occur.

UPOZORNĚNÍ: TITUL JE VYROBENÝ V OMEZENÉM MNOŽSTVÍ JAKO UMĚLECKÝ PŘEDMĚT. UVEDENÁ PRODEJNÍ CENA JE PLATNÁ DO VYPRODÁNÍ TUZEMSKÝCH ZÁSOB.PLEASE NOTE: Due to the small edition size and the great demand for this item, allocations are expected to occur.

UPOZORNĚNÍ: TITUL JE VYROBENÝ V OMEZENÉM MNOŽSTVÍ JAKO UMĚLECKÝ PŘEDMĚT. UVEDENÁ PRODEJNÍ CENA JE PLATNÁ DO VYPRODÁNÍ TUZEMSKÝCH ZÁSOB.Zaregistrujte k odběru Newsletteru

Pozoruhodné knihy (Nakladatelství Pknihy publishing)

telefon 775 965 556

email: info@pknihy.cz