Kurumu Kurono Maid Black Winged Vampire Love Biscuit Sexy Anime Figure

Kurumu Kurono Maid Black Winged Vampire Love Biscuit Sexy Anime Figure
Věkové omezení:15
Skladem:poslední kusy
Kategorie:AKČNÍ FIGURKY, SOŠKY, POSTAVIČKY, PRAVĚK FOSÍLIE
Kód:A32112
Související:Kurumu Kurono Maid White Winged Vampire Love Biscuit Sexy Anime Figure
Výrobce: Resinya
MotivSOFT HENTAI ANIME


Cena 8 973,00 Kč s 21% DPH

kusů
#HENTAIANIME

Soška Kurumu Kurono vytvořená podle předlohy herní řady the manga/anime series “Rosario + Vampire” ( ロザリオとバンパイア )vycházející z japonské formy dějového vyprávění anime je vysoká cca 23 cm s detailním zpracováním.

Anime (zkrácený japonský přepis z výrazu animace,= animéšon) je označení pro animované filmy a seriály vyrobené v Japonsku. Dělí se ovbykle na TV seriály, PC speciál OVA (Original Video Animation) nebo online speciál ONA (Original Net Animation),na filmy a hudební videa. Anime je v Japonsku velmi rozšířený druh zábavy a vyznačuje se charakteristickým stylem kresby postav a pozadí, k žánru anime se ale počítá i loutková nebo 3D animace. Animace se v Japonsku stala populární jako alternativní forma dějového vyprávění v porovnání s málo rozvinutým japonským hraným filmem. Anime pokrývá širokou škálu žánrů, od akčních seriálů přes detektivky až po psychologická dramata. Anime se obvykle vysílá v televizi, distribuuje na DVD nebo publikuje jako videohry. Anime bývá často ovlivněno nebo přímo inspirováno japonskými komiksy manga, nebo občas naopak takové komiksy inspiruje. Občas bývá anime také adaptováno do podoby hraných filmů. Anime produkuje řada japonských animátorských studií.

Resinya released the Kurono Kurumu ( 黒乃胡夢 ) 1/6 PVC figure from the manga/anime series “Rosario + Vampire” ( ロザリオとバンパイア ). June 2010. Around 230mm tall. Castoffable.

The beautiful succubus from the monster love-comedy Rosario to Vampire, Kurumu Kurono is ready to join your collection!

Dressed in a cute maid outfit and bringing a hand-made cookie, she is sure to be a great addition to your figure shelf!

This Kurumu comes complete with cast-off capabilities, but please keep in mind that once you remove her outfit, it can t be put back on.

This item has features and themes that are for adults only. Ages 18 and up. Recommended for mature collectors.

General Safety Warning: Products offered may be intended for Adult Collectors. Products may contain sharp points, small parts, choking hazards, and other elements not suitable for children under 15 years old.PLEASE NOTE: Due to the small edition size and the great demand for this item, allocations are expected to occur.

UPOZORNĚNÍ: TITUL JE VYROBENÝ V OMEZENÉM MNOŽSTVÍ JAKO UMĚLECKÝ PŘEDMĚT. UVEDENÁ PRODEJNÍ CENA JE PLATNÁ DO VYPRODÁNÍ TUZEMSKÝCH ZÁSOB.Zaregistrujte k odběru Newsletteru

Pozoruhodné knihy (Nakladatelství Pknihy publishing)

telefon 775 965 556

email: info@pknihy.cz