Komaki Manaka Kuroneko Temptation Sexy Anime Figure

Komaki Manaka Kuroneko Temptation Sexy Anime Figure
Novinka

Věkové omezení:14
Rok vydání:2017
Skladem:poslední kusy
Kategorie:FIGURKY, SOŠKY, POSTAVIČKY PRO SBĚRATELE
AKČNÍ FIGURKY, SOŠKY, POSTAVIČKY, PRAVĚK FOSÍLIE
Kód:009747
Související:Kurone Iraha And Toy Teddy Sexy Anime Figure
Výrobce: Orca Toys
MotivSOFT HENTAI ANIME


Cena 6 873,00 s 21% DPH

kusů
#HENTAIANIME

Soška Komaki Manaka vytvořená podle předlohy figurální řady the eroge/anime series “ToHeart2 XRated” ( トゥハート2エクスレイテッド ) vycházející z japonské formy dějového vyprávění anime je vysoká cca 16 cm s detailním zpracováním.

Anime (zkrácený japonský přepis z výrazu animace,= animéšon) je označení pro animované filmy a seriály vyrobené v Japonsku. Dělí se ovbykle na TV seriály, PC speciál OVA (Original Video Animation) nebo online speciál ONA (Original Net Animation),na filmy a hudební videa. Anime je v Japonsku velmi rozšířený druh zábavy a vyznačuje se charakteristickým stylem kresby postav a pozadí, k žánru anime se ale počítá i loutková nebo 3D animace. Animace se v Japonsku stala populární jako alternativní forma dějového vyprávění v porovnání s málo rozvinutým japonským hraným filmem. Anime pokrývá širokou škálu žánrů, od akčních seriálů přes detektivky až po psychologická dramata. Anime se obvykle vysílá v televizi, distribuuje na DVD nebo publikuje jako videohry. Anime bývá často ovlivněno nebo přímo inspirováno japonskými komiksy manga, nebo občas naopak takové komiksy inspiruje. Občas bývá anime také adaptováno do podoby hraných filmů. Anime produkuje řada japonských animátorských studií.

From the popular To Heart 2 XRATED videogame comes this highly detailed figure of Komaki Manaka! The statue is made of PVC and measures approx. 16 cm in height (scale 1/5). It ships in a japanese window box.

This item has features and themes that are for adults only. Ages 18 and up. Recommended for mature collectors.

General Safety Warning: Products offered may be intended for Adult Collectors. Products may contain sharp points, small parts, choking hazards, and other elements not suitable for children under 15 years old.

Orcatoys releases the Komaki Manaka ( 小牧愛佳 ) ~Ver. KURONEKO Temptation~ 1/5 PVC figure from the eroge/anime series “ToHeart2 XRated” ( トゥハート2エクスレイテッド ) published by Leaf/AQUAPLUS. November 2017. Around 155 tall. Castoffable.

PLEASE NOTE: Due to the small edition size and the great demand for this item, allocations are expected to occur.

UPOZORNĚNÍ: TITUL JE VYROBENÝ V OMEZENÉM MNOŽSTVÍ JAKO UMĚLECKÝ PŘEDMĚT. UVEDENÁ PRODEJNÍ CENA JE PLATNÁ DO VYPRODÁNÍ TUZEMSKÝCH ZÁSOB.Zaregistrujte k odběru Newsletteru

Pozoruhodné knihy (Nakladatelství Pknihy publishing)

telefon 775 965 556

email: info@pknihy.cz