Kirie Kagarino Lying On Her Broad Skirt Sexy Anime Figure

Kirie Kagarino Lying On Her Broad Skirt Sexy Anime Figure
Věkové omezení:18
Rok vydání:2017
Skladem:poslední kusy
Kategorie:AKČNÍ FIGURKY, SOŠKY, POSTAVIČKY, PRAVĚK FOSÍLIE
Kód:CF104A
Výrobce: Classic Favorites
MotivSOFT HENTAI ANIME


Cena 9 873,00 Kč s 21% DPH

kusů
#HENTAIANIME

Soška Kirie Kagarino vytvořená podle předlohy herní řady the adult PC game "Bi-Syoujyo Mangekyou" (Bishoujo) vycházející z japonské formy dějového vyprávění anime je vysoká cca 26 cm s detailním zpracováním.

Anime (zkrácený japonský přepis z výrazu animace,= animéšon) je označení pro animované filmy a seriály vyrobené v Japonsku. Dělí se ovbykle na TV seriály, PC speciál OVA (Original Video Animation) nebo online speciál ONA (Original Net Animation),na filmy a hudební videa. Anime je v Japonsku velmi rozšířený druh zábavy a vyznačuje se charakteristickým stylem kresby postav a pozadí, k žánru anime se ale počítá i loutková nebo 3D animace. Animace se v Japonsku stala populární jako alternativní forma dějového vyprávění v porovnání s málo rozvinutým japonským hraným filmem. Anime pokrývá širokou škálu žánrů, od akčních seriálů přes detektivky až po psychologická dramata. Anime se obvykle vysílá v televizi, distribuuje na DVD nebo publikuje jako videohry. Anime bývá často ovlivněno nebo přímo inspirováno japonskými komiksy manga, nebo občas naopak takové komiksy inspiruje. Občas bývá anime také adaptováno do podoby hraných filmů. Anime produkuje řada japonských animátorských studií.

To commemorate the first installment of adult PC game "Bi-Syoujyo Mangekyou" we, Magic Bullet(s, present this 1/7 figure of Kirie Kagarino, a heroine who enjoys cult status to this day.

After receiving permission from artist Bijin Happo, we have slightly modified the original illustration to add cuff bondage, enhancing the sensation of her immoral underground world.

As a bonus, it includes interchangeable lower body parts (with inserted dildo).

Chains are also included, necessary to complete her bondage.

Enjoy this legendary heroine from the Bi-Syoujyo Mangekyou series in a scandalous yet beautiful compromising pose.

It measures approx. 26 cm in width and comes in a window box packaging.

This item has features and themes that are for adults only. Ages 18 and up. Recommended for mature collectors.

General Safety Warning: Products offered may be intended for Adult Collectors. Products may contain sharp points, small parts, choking hazards, and other elements not suitable for children under 15 years old.

Magic Bullet(s) comes with the Native Characters Selection Kagarino Kirie ( 篝ノ霧枝 ) 1/7 PVC figure form the eroge series “Bishoujo Mangekyou” ( 美少女万華鏡 ) published by ωstar. Around 260mm tall.

PLEASE NOTE: Due to the small edition size and the great demand for this item, allocations are expected to occur.

UPOZORNĚNÍ: TITUL JE VYROBENÝ V OMEZENÉM MNOŽSTVÍ JAKO UMĚLECKÝ PŘEDMĚT. UVEDENÁ PRODEJNÍ CENA JE PLATNÁ DO VYPRODÁNÍ TUZEMSKÝCH ZÁSOB.Zaregistrujte k odběru Newsletteru

Pozoruhodné knihy (Nakladatelství Pknihy publishing)

telefon 775 965 556

email: info@pknihy.cz