Nissan Skyline R35 GT-R Rocket Bunny Bluish 1/18 Die-Cast Vehicle

Nissan Skyline R35 GT-R Rocket Bunny Bluish 1/18 Die-Cast Vehicle
Věkové omezení:14
Rok vydání:2021
Skladem:poslední kusy
Kategorie:MODELY AUTÍČEK PRO SBĚRATELE
AKČNÍ MODELY AUTÍČEK Die-Cast
Kód:CF104A
Výrobce: Unspecified


Cena 18 993,00 Kč s 21% DPH

kusů

Model auta pro sběratele Nissan Skyline R35 GT-R Rocket Bunny by MAKE UP/IDEA vytvořený podle předlohy originálu designerským týmem v měřítku 1:18 při věrném zachování detailu a kvality zpracování. IG Model.

O vznik tuningové novinky se postarala firma Rocket Bunny sídlící v Japonsku. Její majitel, Ken Miura, ovšem vůz importoval ze Spojených států, což je opravdovým paradoxem. Vůz se totiž vyrábí v továrně Mazda v Japonsku. Vůz tak musel dvakrát do lodního kontejneru.

Všechny díly jsou dodávány přímo z japonské společnosti TRA Kyoto. Každý díl je navržen Kenem Miurou z jeho počítačových skenů a CNC forem a je vyroben v Japonsku z vysoce kvalitních materiálů a s časově náročnou péčí, aby byl zajištěn jeho navržený tvar. Všechny letecké díly Rocket Bunny se dodávají v surové gelové povrchové úpravě, která vyžaduje přípravu na lakování ( vyplnění drobných povrchových nedokonalostí, zakrytí vlasových trhlinek v povrchové úpravě a zbroušení švů a hran pro přesné lícování) a vyhlazení povrchové úpravy před lakováním. Díly mohou mít drobné nedokonalosti, které budou vyžadovat retušování a přípravu laku.

PLEASE NOTE: Due to the small edition size and the great demand for this item, allocations are expected to occur.

UPOZORNĚNÍ: TITUL JE VYROBENÝ V OMEZENÉM MNOŽSTVÍ JAKO UMĚLECKÝ PŘEDMĚT. UVEDENÁ PRODEJNÍ CENA JE PLATNÁ DO VYPRODÁNÍ TUZEMSKÝCH ZÁSOB.Zaregistrujte k odběru Newsletteru

Pozoruhodné knihy (Nakladatelství Pknihy publishing)

telefon 775 965 556

email: info@pknihy.cz