Kila Kushan Premium Color Lingerie Sexy Anime Figure

Kila Kushan Premium Color Lingerie Sexy Anime Figure
Novinka

v prodeji od 31.07.2017
Věkové omezení:15
Rok vydání:2017
Skladem:poslední kusy
Kategorie:AKČNÍ FIGURKY, SOŠKY, POSTAVIČKY, PRAVĚK FOSÍLIE
Kód:BA85172
Výrobce: Q-Six
MotivSOFT HENTAI ANIME


Cena 8 753,00 Kč s 21% DPH

kusů
#HENTAIANIME

Soška Kila Kushan vytvořená podle předlohy figurální řady the eroge “Prison Battle Ship 3” ( 監獄戦艦3 ) vycházející z japonské formy dějového vyprávění anime je vysoká cca 34 cm s detailním zpracováním.

Anime (zkrácený japonský přepis z výrazu animace,= animéšon) je označení pro animované filmy a seriály vyrobené v Japonsku. Dělí se ovbykle na TV seriály, PC speciál OVA (Original Video Animation) nebo online speciál ONA (Original Net Animation),na filmy a hudební videa. Anime je v Japonsku velmi rozšířený druh zábavy a vyznačuje se charakteristickým stylem kresby postav a pozadí, k žánru anime se ale počítá i loutková nebo 3D animace. Animace se v Japonsku stala populární jako alternativní forma dějového vyprávění v porovnání s málo rozvinutým japonským hraným filmem. Anime pokrývá širokou škálu žánrů, od akčních seriálů přes detektivky až po psychologická dramata. Anime se obvykle vysílá v televizi, distribuuje na DVD nebo publikuje jako videohry. Anime bývá často ovlivněno nebo přímo inspirováno japonskými komiksy manga, nebo občas naopak takové komiksy inspiruje. Občas bývá anime také adaptováno do podoby hraných filmů. Anime produkuje řada japonských animátorských studií.

Q-six releases the Kila Kushan ( キラ・クシャナ ) Premium Color ( プレミアムカラー )1 1/4.5 PVC figure from the eroge “Prison Battle Ship 3” ( 監獄戦艦3 ) published by Lilith. May 2017. Around 340mm tall. Castoffable. The Manga/Hentai series Kangoku Senkan 3 figure comes with base in a window box packaging. Q-six exclusive. Only 300 pieces available.

This item has features and themes that are for adults only. Ages 18 and up. Recommended for mature collectors.

General Safety Warning: Products offered may be intended for Adult Collectors. Products may contain sharp points, small parts, choking hazards, and other elements not suitable for children under 15 years old.

PLEASE NOTE: Due to the small edition size and the great demand for this item, allocations are expected to occur.

UPOZORNĚNÍ: TITUL JE VYROBENÝ V OMEZENÉM MNOŽSTVÍ JAKO UMĚLECKÝ PŘEDMĚT. UVEDENÁ PRODEJNÍ CENA JE PLATNÁ DO VYPRODÁNÍ TUZEMSKÝCH ZÁSOB.Zaregistrujte k odběru Newsletteru

Pozoruhodné knihy (Nakladatelství Pknihy publishing)

telefon 775 965 556

email: info@pknihy.cz