Kanade Tachibana The Winged Gothic Little Lolita Anime Figure

Kanade Tachibana The Winged Gothic Little Lolita Anime Figure
Novinka

v prodeji od 30.05.2021
Věkové omezení:14
Rok vydání:2021
Skladem:poslední kusy
Kategorie:AKČNÍ FIGURKY, SOŠKY, POSTAVIČKY od 1/12 do 1/1
Kód:A38016
Výrobce: Chara-Ani
MotivANIME FIGURE


Cena 4 893,00 Kč s 21% DPH

kusů
#animefigure

Soška Kanade Tachibana 1/7 vytvořená podle předlohy the cover illustration from the "Key20th MEMORIAL BOOK" vycházející z japonské formy dějového vyprávění anime je vysoká cca 18 cm s detailním zpracováním.

Anime (zkrácený japonský přepis z výrazu animace,= animéšon) je označení pro animované filmy a seriály vyrobené v Japonsku. Dělí se ovbykle na TV seriály, PC speciál OVA (Original Video Animation) nebo online speciál ONA (Original Net Animation),na filmy a hudební videa. Anime je v Japonsku velmi rozšířený druh zábavy a vyznačuje se charakteristickým stylem kresby postav a pozadí, k žánru anime se ale počítá i loutková nebo 3D animace. Animace se v Japonsku stala populární jako alternativní forma dějového vyprávění v porovnání s málo rozvinutým japonským hraným filmem. Anime pokrývá širokou škálu žánrů, od akčních seriálů přes detektivky až po psychologická dramata. Anime se obvykle vysílá v televizi, distribuuje na DVD nebo publikuje jako videohry. Anime bývá často ovlivněno nebo přímo inspirováno japonskými komiksy manga, nebo občas naopak takové komiksy inspiruje. Občas bývá anime také adaptováno do podoby hraných filmů. Anime produkuje řada japonských animátorských studií.

Angel in an elegant, chic outfit.

The main heroine of Angel Beats, Kanade Tachibana, has been recreated in scale figure form in a new chic outfit. Using the cover illustration from the "Key20th MEMORIAL BOOK" made for Key s 20th Anniversary as a base, her adorable winged outfit has been captured in figure form in stunning detail.

Translucent parts are utilized in various parts of the figure to give her a truly angel-like appearance. Be sure to add this commemorative Anniversary version of Angel to your collection.

It stands approx. 18 cm tall and comes with base in a window box packaging.

This item has features and themes that are for adults only. Ages 18 and up. Recommended for mature collectors

General Safety Warning: Products offered may be intended for Adult Collectors. Products may contain sharp points, small parts, choking hazards, and other elements not suitable for children under 15 years old.

Prototype shown, final product may be slightly different. All information is subject to changing without prior notice.

PLEASE NOTE: Due to the small edition size and the great demand for this item, allocations are expected to occur.

UPOZORNĚNÍ: TITUL JE VYROBENÝ V OMEZENÉM MNOŽSTVÍ JAKO UMĚLECKÝ PŘEDMĚT. UVEDENÁ PRODEJNÍ CENA JE PLATNÁ DO VYPRODÁNÍ TUZEMSKÝCH ZÁSOB.Zaregistrujte k odběru Newsletteru

Pozoruhodné knihy (Nakladatelství Pknihy publishing)

telefon 775 965 556

email: info@pknihy.cz