Soška Kai Harn vytvořená podle předlohy figurální řady the manga “Bastard!! Destructive God of Darkness” ( バスタード!! 暗黒の破壊神 ) vycházející z japonské formy dějového vyprávění anime je vysoká cca 11,5 cm s detailním zpracováním.

Griffon Enterprises releasde the Kai Harn ( カイ・ハーン ) 1/7 PVC figure from the manga “Bastard!! Destructive God of Darkness” ( バスタード!! 暗黒の破壊神 ) by Hagiwara Kazushi. November 2012. Around 115mm tall. Castoffable.

One of the three Sorcerer Generals – a powerful warrior with impressive breasts to boot!

From the popular manga BASTARD!!: Ankoku no Hakaishin comes a figure of one of the three Sorcerer Generals that serve The Thunder Empress, Arshes Nei. Kai is a master of both magic and swordsmanship, but she is also an absolute beauty with perfect balance between her sexy narrow body and her huge breasts! To emphasize her body even more, she is wearing a very revealing outfit that also gives you a perfect look at her superb hip-line.

Be sure to display her together with the other characters in the same series to recreate the complete scene!

Anime (zkrácený japonský přepis z výrazu animace,= animéšon) je označení pro animované filmy a seriály vyrobené v Japonsku. Dělí se ovbykle na TV seriály, PC speciál OVA (Original Video Animation) nebo online speciál ONA (Original Net Animation),na filmy a hudební videa. Anime je v Japonsku velmi rozšířený druh zábavy a vyznačuje se charakteristickým stylem kresby postav a pozadí, k žánru anime se ale počítá i loutková nebo 3D animace. Animace se v Japonsku stala populární jako alternativní forma dějového vyprávění v porovnání s málo rozvinutým japonským hraným filmem. Anime pokrývá širokou škálu žánrů, od akčních seriálů přes detektivky až po psychologická dramata. Anime se obvykle vysílá v televizi, distribuuje na DVD nebo publikuje jako videohry. Anime bývá často ovlivněno nebo přímo inspirováno japonskými komiksy manga, nebo občas naopak takové komiksy inspiruje. Občas bývá anime také adaptováno do podoby hraných filmů. Anime produkuje řada japonských animátorských studií.

This item has features and themes that are for adults only. Ages 18 and up. Recommended for mature collectors.

General Safety Warning: Products offered may be intended for Adult Collectors. Products may contain sharp points, small parts, choking hazards, and other elements not suitable for children under 15 years old.PLEASE NOTE: Due to the small edition size and the great demand for this item, allocations are expected to occur.

UPOZORNĚNÍ: TITUL JE VYROBENÝ V OMEZENÉM MNOŽSTVÍ JAKO UMĚLECKÝ PŘEDMĚT. UVEDENÁ PRODEJNÍ CENA JE PLATNÁ DO VYPRODÁNÍ TUZEMSKÝCH ZÁSOB.Zaregistrujte k odběru Newsletteru

Pozoruhodné knihy (Nakladatelství Pknihy publishing)

telefon 775 965 556

email: info@pknihy.cz