Pozoruhodné dárky - sběratelský obchod

Pozoruhodné dárky

NOTABLE SHOP
Pozoruhodné dárky - sběratelské předměty

Přihlášení

RegistraceJubei Yagyu Final Bride Sexy Anime Figure

Jubei Yagyu Final Bride Sexy Anime Figure
Novinka

v prodeji od 30.06.2017
Rok vydání:2017
Skladem:poslední kusy
Kategorie:AKČNÍ FIGURKY, SOŠKY, POSTAVIČKY, PRAVĚK FOSÍLIE
Kód:JPP128
Výrobce: Alter


Cena 8 753,00 s 21% DPH

kusů

Soška Jubei Yagyu vytvořená podle předlohy herní řady the anime Hyakka Ryouran 百花繚乱 柳生十兵衛 ファイナルブライドVer. vycházející z japonské formy dějového vyprávění anime je vysoká cca 27 cm s detailním zpracováním.

Alter comes with the Jubei Yagyu 1/8 Scale Pre-Painted PVC figure from the the anime Hyakka Ryouran 百花繚乱 柳生十兵衛 ファイナルブライドVer. June 2017. Around 270mm tall. Color producer: Watanabe Takamasa. Sculptor: Amato .

Anime (zkrácený japonský přepis z výrazu animace,= animéšon) je označení pro animované filmy a seriály vyrobené v Japonsku. Dělí se ovbykle na TV seriály, PC speciál OVA (Original Video Animation) nebo online speciál ONA (Original Net Animation),na filmy a hudební videa. Anime je v Japonsku velmi rozšířený druh zábavy a vyznačuje se charakteristickým stylem kresby postav a pozadí, k žánru anime se ale počítá i loutková nebo 3D animace. Animace se v Japonsku stala populární jako alternativní forma dějového vyprávění v porovnání s málo rozvinutým japonským hraným filmem. Anime pokrývá širokou škálu žánrů, od akčních seriálů přes detektivky až po psychologická dramata. Anime se obvykle vysílá v televizi, distribuuje na DVD nebo publikuje jako videohry. Anime bývá často ovlivněno nebo přímo inspirováno japonskými komiksy manga, nebo občas naopak takové komiksy inspiruje. Občas bývá anime také adaptováno do podoby hraných filmů. Anime produkuje řada japonských animátorských studií.

This item has features and themes that are for adults only. Ages 18 and up. Recommended for mature collectors.

General Safety Warning: Products offered may be intended for Adult Collectors. Products may contain sharp points, small parts, choking hazards, and other elements not suitable for children under 15 years old.
Zaregistrujte k odběru Newsletteru

Pozoruhodné knihy (Nakladatelství Pknihy publishing)

telefon 775 965 556

email: info@pknihy.cz