Jeanne dArc As A Berserker Class Servant In Black Bikini Anime Figure

Jeanne dArc As A Berserker Class Servant In Black Bikini Anime Figure
Novinka

v prodeji od 30.04.2022
Věkové omezení:14
Rok vydání:2022
Skladem:poslední kusy
Kategorie:AKČNÍ FIGURKY, SOŠKY, POSTAVIČKY, PRAVĚK FOSÍLIE
Kód:A38141
Související:Jeanne dArc As An Archer In Her Swimsuit Anime Figure
Výrobce: Good Smile Company
MotivSOFT HENTAI ANIME


Cena 3 693,00 Kč s 21% DPH

kusů
#HENTAIANIME

Soška Jeanne dArc 1/7 vytvořená podle předlohy popular smartphone game "Fate/Grand Order" vycházející z japonské formy dějového vyprávění anime je vysoká cca 24 cm s detailním zpracováním.

Anime (zkrácený japonský přepis z výrazu animace,= animéšon) je označení pro animované filmy a seriály vyrobené v Japonsku. Dělí se ovbykle na TV seriály, PC speciál OVA (Original Video Animation) nebo online speciál ONA (Original Net Animation),na filmy a hudební videa. Anime je v Japonsku velmi rozšířený druh zábavy a vyznačuje se charakteristickým stylem kresby postav a pozadí, k žánru anime se ale počítá i loutková nebo 3D animace. Animace se v Japonsku stala populární jako alternativní forma dějového vyprávění v porovnání s málo rozvinutým japonským hraným filmem. Anime pokrývá širokou škálu žánrů, od akčních seriálů přes detektivky až po psychologická dramata. Anime se obvykle vysílá v televizi, distribuuje na DVD nebo publikuje jako videohry. Anime bývá často ovlivněno nebo přímo inspirováno japonskými komiksy manga, nebo občas naopak takové komiksy inspiruje. Občas bývá anime také adaptováno do podoby hraných filmů. Anime produkuje řada japonských animátorských studií.

"Ha. These blades cut through anything...even if they are handmade."

From the popular smartphone game "Fate/Grand Order" comes a scale figure of the berserker class servant dressed in a swimsuit, Jeanne d Arc (Alter)! Her primarily black bikini and unique jacket contrast perfectly with her pale skin and the sandy beach. She comes complete with her handmade sword. Be sure to add her to your collection!

The PVC statue stands approx. 24 cm tall and comes in a window box.

This item has features and themes that are for adults only. Ages 18 and up. Recommended for mature collectors

General Safety Warning: Products offered may be intended for Adult Collectors. Products may contain sharp points, small parts, choking hazards, and other elements not suitable for children under 15 years old.

Prototype shown, final product may be slightly different. All information is subject to changing without prior notice.

PLEASE NOTE: Due to the small edition size and the great demand for this item, allocations are expected to occur.

UPOZORNĚNÍ: TITUL JE VYROBENÝ V OMEZENÉM MNOŽSTVÍ JAKO UMĚLECKÝ PŘEDMĚT. UVEDENÁ PRODEJNÍ CENA JE PLATNÁ DO VYPRODÁNÍ TUZEMSKÝCH ZÁSOB.Zaregistrujte k odběru Newsletteru

Pozoruhodné knihy (Nakladatelství Pknihy publishing)

telefon 775 965 556

email: info@pknihy.cz