Izumi Shimomura And Invisible Black Matter Anime Figure Set

Izumi Shimomura And Invisible Black Matter Anime Figure Set
Novinka

v prodeji od 31.03.2018
Věkové omezení:10
Rok vydání:2018
Skladem:poslední kusy
Kategorie:AKČNÍ FIGURKY, SOŠKY, POSTAVIČKY, PRAVĚK FOSÍLIE
Kód:HMVA5700A
Výrobce: Good Smile Company
MotivANIME FIGURE


Cena 7 673,00 s 21% DPH

kusů
#animefigure

Soška Izumi Shimomura a Invisible Black Matter vytvořená podle předlohy figurální řady the anime series Ajin: Demi-Human vycházející z japonské formy dějového vyprávění anime je vysoká cca 24 cm s detailním zpracováním.

Anime (zkrácený japonský přepis z výrazu animace,= animéšon) je označení pro animované filmy a seriály vyrobené v Japonsku. Dělí se ovbykle na TV seriály, PC speciál OVA (Original Video Animation) nebo online speciál ONA (Original Net Animation),na filmy a hudební videa. Anime je v Japonsku velmi rozšířený druh zábavy a vyznačuje se charakteristickým stylem kresby postav a pozadí, k žánru anime se ale počítá i loutková nebo 3D animace. Animace se v Japonsku stala populární jako alternativní forma dějového vyprávění v porovnání s málo rozvinutým japonským hraným filmem. Anime pokrývá širokou škálu žánrů, od akčních seriálů přes detektivky až po psychologická dramata. Anime se obvykle vysílá v televizi, distribuuje na DVD nebo publikuje jako videohry. Anime bývá často ovlivněno nebo přímo inspirováno japonskými komiksy manga, nebo občas naopak takové komiksy inspiruje. Občas bývá anime také adaptováno do podoby hraných filmů. Anime produkuje řada japonských animátorských studií.

From the anime series Ajin: Demi-Human comes a 1/8th scale figure of Izumi Shimomura together with her IBM in a special set!

The two figures come together to create an amazing presence and the unique color gradation that comes with 3D anime and cell-shading has been faithfully preserved with intricate paintwork.

The shadowy color of the IBM specially has a touch of red added to further bring out the atmosphere of the series, and certain parts make use of a translucent material to capture the constant decay and regeneration of the IBM.

Izumi Shimomura is posed with blood staining her clothes and an enraged look on her face after just being pieced through the stomach - a powerful scene that all comes together to recreate an amazing story and incredible atmosphere right in your figure collection!PLEASE NOTE: Due to the small edition size and the great demand for this item, allocations are expected to occur.

UPOZORNĚNÍ: TITUL JE VYROBENÝ V OMEZENÉM MNOŽSTVÍ JAKO UMĚLECKÝ PŘEDMĚT. UVEDENÁ PRODEJNÍ CENA JE PLATNÁ DO VYPRODÁNÍ TUZEMSKÝCH ZÁSOB.Zaregistrujte k odběru Newsletteru

Pozoruhodné knihy (Nakladatelství Pknihy publishing)

telefon 775 965 556

email: info@pknihy.cz