Inferno The Dungeon Fighter Anime Figure

Inferno The Dungeon Fighter Anime Figure
Novinka

v prodeji od 30.06.2021
Věkové omezení:14
Rok vydání:2021
Skladem:poslední kusy
Kategorie:AKČNÍ FIGURKY, SOŠKY, POSTAVIČKY, PRAVĚK FOSÍLIE
Kód:A37391
Výrobce: Level52 Studios
MotivANIME FIGURE


Cena 8 796,00 Kč s 21% DPH

kusů
#animefigure

Soška Inferno 1/6 vytvořená podle předlohy figurální řady the popular South Korean game "Dungeon Fighter Online" vycházející z japonské formy dějového vyprávění anime je vysoká cca 3 cm s detailním zpracováním.

Anime (zkrácený japonský přepis z výrazu animace,= animéšon) je označení pro animované filmy a seriály vyrobené v Japonsku. Dělí se ovbykle na TV seriály, PC speciál OVA (Original Video Animation) nebo online speciál ONA (Original Net Animation),na filmy a hudební videa. Anime je v Japonsku velmi rozšířený druh zábavy a vyznačuje se charakteristickým stylem kresby postav a pozadí, k žánru anime se ale počítá i loutková nebo 3D animace. Animace se v Japonsku stala populární jako alternativní forma dějového vyprávění v porovnání s málo rozvinutým japonským hraným filmem. Anime pokrývá širokou škálu žánrů, od akčních seriálů přes detektivky až po psychologická dramata. Anime se obvykle vysílá v televizi, distribuuje na DVD nebo publikuje jako videohry. Anime bývá často ovlivněno nebo přímo inspirováno japonskými komiksy manga, nebo občas naopak takové komiksy inspiruje. Občas bývá anime také adaptováno do podoby hraných filmů. Anime produkuje řada japonských animátorských studií.

The one who cleanses humanity s sins with holy fire, bringing "salvation."

From the popular South Korean game "Dungeon Fighter Online" comes a 1/8th scale figure of Inferno, the 2nd Awakening of the female priest Inquisitor. She has been recreated in an imposing, divine stance as she strikes down heretics with the fires of hell.

The cold, reflective steel of her giant battle axe paired with the vivid colors of blood and fire make for a visually appealing figure from top to bottom. Be sure to add her to your collection!

This figure measures approx. 33 cm in height and comes in a window box.

This item has features and themes that are for adults only. Ages 18 and up. Recommended for mature collectors.

General Safety Warning: Products offered may be intended for Adult Collectors. Products may contain sharp points, small parts, choking hazards, and other elements not suitable for children under 15 years old. parts, your imagination is about to run even wilder.

PLEASE NOTE: Due to the small edition size and the great demand for this item, allocations are expected to occur.

UPOZORNĚNÍ: TITUL JE VYROBENÝ V OMEZENÉM MNOŽSTVÍ JAKO UMĚLECKÝ PŘEDMĚT. UVEDENÁ PRODEJNÍ CENA JE PLATNÁ DO VYPRODÁNÍ TUZEMSKÝCH ZÁSOB.Zaregistrujte k odběru Newsletteru

Pozoruhodné knihy (Nakladatelství Pknihy publishing)

telefon 775 965 556

email: info@pknihy.cz