Hatsune Miku As Birthday 2020 Sweet Angel Anime Figure

Hatsune Miku As Birthday 2020 Sweet Angel Anime Figure
Věkové omezení:14
Rok vydání:2021
Skladem:poslední kusy
Kategorie:AKČNÍ FIGURKY, SOŠKY, POSTAVIČKY - 1/12 do 1/1
Kód:BA09402
Výrobce: Square-enix
MotivANIME FIGURE


Cena 9 793,00 Kč s 21% DPH

kusů
#animefigure

Soška Hatsune Miku vytvořená podle předlohy the necömis special illustration vycházející z japonské formy dějového vyprávění anime je vysoká cca 22 cm s detailním zpracováním.

Anime (zkrácený japonský přepis z výrazu animace,= animéšon) je označení pro animované filmy a seriály vyrobené v Japonsku. Dělí se ovbykle na TV seriály, PC speciál OVA (Original Video Animation) nebo online speciál ONA (Original Net Animation),na filmy a hudební videa. Anime je v Japonsku velmi rozšířený druh zábavy a vyznačuje se charakteristickým stylem kresby postav a pozadí, k žánru anime se ale počítá i loutková nebo 3D animace. Animace se v Japonsku stala populární jako alternativní forma dějového vyprávění v porovnání s málo rozvinutým japonským hraným filmem. Anime pokrývá širokou škálu žánrů, od akčních seriálů přes detektivky až po psychologická dramata. Anime se obvykle vysílá v televizi, distribuuje na DVD nebo publikuje jako videohry. Anime bývá často ovlivněno nebo přímo inspirováno japonskými komiksy manga, nebo občas naopak takové komiksy inspiruje. Občas bývá anime také adaptováno do podoby hraných filmů. Anime produkuje řada japonských animátorských studií.

The beauty of necömi s special illustration commemorating Hatsune Miku s anniversary on August 31, 2020 has come to life!

Each frill and lace has been intricately recreated in fine detail. Despite her delicate appearance, the volume of this figure is impressive, largely due to her spectacular wings made of clear material accentuated by the fantastic paint work.

No matter where you look, you can appreciate the carefully crafted modeling and small details. You can celebrate Miku every day by adding her to your collection!

It stands approx. 22 cm tall and comes in a window box packaging.

This item has features and themes that are for adults only. Ages 18 and up. Recommended for mature collectors.

General Safety Warning: Products offered may be intended for Adult Collectors. Products may contain sharp points, small parts, choking hazards, and other elements not suitable for children under 15 years old.

PLEASE NOTE: Due to the small edition size and the great demand for this item, allocations are expected to occur.

UPOZORNĚNÍ: TITUL JE VYROBENÝ V OMEZENÉM MNOŽSTVÍ JAKO UMĚLECKÝ PŘEDMĚT. UVEDENÁ PRODEJNÍ CENA JE PLATNÁ DO VYPRODÁNÍ TUZEMSKÝCH ZÁSOB.Zaregistrujte k odběru Newsletteru

Pozoruhodné knihy (Nakladatelství Pknihy publishing)

email: info@pknihy.cz