Hanako Girl In A Holstein Tsukasa Bullet Outfit Sexy Anime Figure

Hanako Girl In A Holstein Tsukasa Bullet Outfit Sexy Anime Figure
Věkové omezení:15
Skladem: na dotaz
Kategorie:FIGURKY, SOŠKY, POSTAVIČKY PRO SBĚRATELE
Kód:010152
Výrobce: Megahouse
MotivSOFT HENTAI ANIME


Cena 7 853,00 Kč s 21% DPH

#HENTAIANIME

Soška Hanako Holstein vytvořená podle předlohy figurální řady the original illustration by Tsukasa Jun( 司淳 ) vycházející z japonské formy dějového vyprávění anime je vysoká cca 14 cm s detailním zpracováním.

From its Creators Labo, here comes its latest master creation: Tsukasa Bullet Hanako Holstein Figure.

The other in a series of PVC statues based on the original illustrations of TSUKASA JUN (a.k.a. Tsukasa Bullet), this electrifying 14 cm figure is sculpted in exquisite detail by French Doll (Cerberus Project TM).

Size: 14 cm. Weight: 3.00 lbs (1.36 kg).

Anime (zkrácený japonský přepis z výrazu animace,= animéšon) je označení pro animované filmy a seriály vyrobené v Japonsku. Dělí se ovbykle na TV seriály, PC speciál OVA (Original Video Animation) nebo online speciál ONA (Original Net Animation),na filmy a hudební videa. Anime je v Japonsku velmi rozšířený druh zábavy a vyznačuje se charakteristickým stylem kresby postav a pozadí, k žánru anime se ale počítá i loutková nebo 3D animace. Animace se v Japonsku stala populární jako alternativní forma dějového vyprávění v porovnání s málo rozvinutým japonským hraným filmem. Anime pokrývá širokou škálu žánrů, od akčních seriálů přes detektivky až po psychologická dramata. Anime se obvykle vysílá v televizi, distribuuje na DVD nebo publikuje jako videohry. Anime bývá často ovlivněno nebo přímo inspirováno japonskými komiksy manga, nebo občas naopak takové komiksy inspiruje. Občas bývá anime také adaptováno do podoby hraných filmů. Anime produkuje řada japonských animátorských studií.

This item has features and themes that are for adults only. Ages 18 and up. Recommended for mature collectors.

General Safety Warning: Products offered may be intended for Adult Collectors. Products may contain sharp points, small parts, choking hazards, and other elements not suitable for children under 15 years old.PLEASE NOTE: Due to the small edition size and the great demand for this item, allocations are expected to occur.

UPOZORNĚNÍ: TITUL JE VYROBENÝ V OMEZENÉM MNOŽSTVÍ JAKO UMĚLECKÝ PŘEDMĚT. UVEDENÁ PRODEJNÍ CENA JE PLATNÁ DO VYPRODÁNÍ TUZEMSKÝCH ZÁSOB.Zaregistrujte k odběru Newsletteru

Pozoruhodné knihy (Nakladatelství Pknihy publishing)

email: info@pknihy.cz