Hamakaze Otsu-Kai Kantai Korekushon Anime Figure

Hamakaze Otsu-Kai Kantai Korekushon Anime Figure
Novinka

v prodeji od 31.12.2022
Věkové omezení:14
Rok vydání:2022
Skladem:poslední kusy
Kategorie:AKČNÍ FIGURKY, SOŠKY, POSTAVIČKY od 1/12 do 1/1
Kód:A39448
Výrobce: Amakuni
MotivANIME FIGURE


Cena 9 993,00 Kč s 21% DPH

kusů
#animefigure

Soška Hamakaze Otsu-Kai vytvořená podle předlohy figurální řady the popular web game/Japanese free-to-play online social card game “Kantai Collection” ( 艦隊これくしょん ) vycházející z japonské formy dějového vyprávění anime je vysoká cca 28 cm s detailním zpracováním.

Anime (zkrácený japonský přepis z výrazu animace,= animéšon) je označení pro animované filmy a seriály vyrobené v Japonsku. Dělí se ovbykle na TV seriály, PC speciál OVA (Original Video Animation) nebo online speciál ONA (Original Net Animation),na filmy a hudební videa. Anime je v Japonsku velmi rozšířený druh zábavy a vyznačuje se charakteristickým stylem kresby postav a pozadí, k žánru anime se ale počítá i loutková nebo 3D animace. Animace se v Japonsku stala populární jako alternativní forma dějového vyprávění v porovnání s málo rozvinutým japonským hraným filmem. Anime pokrývá širokou škálu žánrů, od akčních seriálů přes detektivky až po psychologická dramata. Anime se obvykle vysílá v televizi, distribuuje na DVD nebo publikuje jako videohry. Anime bývá často ovlivněno nebo přímo inspirováno japonskými komiksy manga, nebo občas naopak takové komiksy inspiruje. Občas bývá anime také adaptováno do podoby hraných filmů. Anime produkuje řada japonských animátorských studií.

Amakuni (Hobby Japan) releases the Kashima ( 鹿島 ) 1/7 PVC figure from the popular web game/Japanese free-to-play online social card game “Kantai Collection” ( 艦隊これくしょん ). Around 280mm tall. Hobby Japan exclusive.

From the Japanese free-to-play online social card game Kantai Collection comes this great 1/7-scale PVC statue. It stands approx. 28 cm tall and comes with base in a window box packaging.

Limited Edition series common privilege "Military emblem" will deliver the "8th anniversary" original illustration of the salute pose as a full-scale embroidered patch with velcro.

This item has features and themes that are for adults only. Ages 18 and up. Recommended for mature collectors.

General Safety Warning: Products offered may be intended for Adult Collectors. Products may contain sharp points, small parts, choking hazards, and other elements not suitable for children under 15 years old.

Kantai Collection , Kantai Korekushon, translated as Fleet Girls Collection, known as KanColle, KanKore for short, is a 2015 Japanese television anime series created by Diomedéa, based on the game of the same name by Kadokawa Games. The series was announced in September 2013, and aired 12 episodes on Tokyo MX andKBS, and later on other TV stations, between January 8 and March 26, 2015. A sequel in addition to an animated film was released in 2016.


PLEASE NOTE: Due to the small edition size and the great demand for this item, allocations are expected to occur.

UPOZORNĚNÍ: TITUL JE VYROBENÝ V OMEZENÉM MNOŽSTVÍ JAKO UMĚLECKÝ PŘEDMĚT. UVEDENÁ PRODEJNÍ CENA JE PLATNÁ DO VYPRODÁNÍ TUZEMSKÝCH ZÁSOB.Zaregistrujte k odběru Newsletteru

Pozoruhodné knihy (Nakladatelství Pknihy publishing)

telefon 775 965 556

email: info@pknihy.cz