Gwendolyn The Winged Maiden Warrior (Valkyrie) Anime Figure

Gwendolyn The Winged Maiden Warrior (Valkyrie) Anime Figure
Novinka

v prodeji od 20.02.2019
Věkové omezení:15
Rok vydání:2019
Skladem:poslední kusy
Kategorie:AKČNÍ FIGURKY, SOŠKY, POSTAVIČKY, PRAVĚK FOSÍLIE
AKČNÍ FIGURKY, SOŠKY, POSTAVIČKY, PRAVĚK FOSÍLIE
Kód:A35254
Výrobce: Aqua Marine
MotivANIME FIGURE


Cena 5 493,00 s 21% DPH

kusů
#animefigure

Soška Gwendolyn (Valkyrie) 1/8 vytvořená podle herní/komiksové předlohy the the epic RPG game "Odin Sphere Leifthrasir" by Altus and Vanillaware vycházející japonské formy dějového vyprávění anime je vysoká cca 25 cm s detailním zpracováním.

Anime (zkrácený japonský přepis z výrazu animace,= animéšon) je označení pro animované filmy a seriály vyrobené v Japonsku. Dělí se ovbykle na TV seriály, PC speciál OVA (Original Video Animation) nebo online speciál ONA (Original Net Animation),na filmy a hudební videa. Anime je v Japonsku velmi rozšířený druh zábavy a vyznačuje se charakteristickým stylem kresby postav a pozadí, k žánru anime se ale počítá i loutková nebo 3D animace. Animace se v Japonsku stala populární jako alternativní forma dějového vyprávění v porovnání s málo rozvinutým japonským hraným filmem. Anime pokrývá širokou škálu žánrů, od akčních seriálů přes detektivky až po psychologická dramata. Anime se obvykle vysílá v televizi, distribuuje na DVD nebo publikuje jako videohry. Anime bývá často ovlivněno nebo přímo inspirováno japonskými komiksy manga, nebo občas naopak takové komiksy inspiruje. Občas bývá anime také adaptováno do podoby hraných filmů. Anime produkuje řada japonských animátorských studií.

Gwendolyn: Winged Maiden Warrior (Valkyrie) from the epic RPG released by Altus and Vanillaware "Odin Sphere Leifthrasir"! Daughter of Demon Lord Odin, king of the great northern land Ragnanival, and princess in her own right, this figure depicts Gwendolyn as a valkyrie flying over the battlefield.

Based on an illustration featured as the cover for a foreign gaming publication, she glides effortlessly on elegant azure wings, with a powerful posture that has yet to suffer a single blow. Careful consideration has been given to recreate the colors in the original illustration as closely as possible. To suspend and support her soaring through the heavens, the stand was created in the image of a "psypher skill" seen in-game. Her feathers, stand, spear, and other portions feature a clear material, exquisitely capturing the light to exude the fairytale-like ambiance of the game.

With her psypher spear raised high and lovely bustier style dress, let this captivatingly beautiful figure of Gwendolyn into your heart - to grace your collection.

It stands 25 cm tall and comes with base in a window box.

This item has features and themes that are for adults only. Ages 18 and up. Recommended for mature collectors

General Safety Warning: Products offered may be intended for Adult Collectors. Products may contain sharp points, small parts, choking hazards, and other elements not suitable for children under 15 years old.

Prototype shown, final product may be slightly different. All information is subject to changing without prior notice.

PLEASE NOTE: Due to the small edition size and the great demand for this item, allocations are expected to occur.

UPOZORNĚNÍ: TITUL JE VYROBENÝ V OMEZENÉM MNOŽSTVÍ JAKO UMĚLECKÝ PŘEDMĚT. UVEDENÁ PRODEJNÍ CENA JE PLATNÁ DO VYPRODÁNÍ TUZEMSKÝCH ZÁSOB.Zaregistrujte k odběru Newsletteru

Pozoruhodné knihy (Nakladatelství Pknihy publishing)

telefon 775 965 556

email: info@pknihy.cz