Gene In String Bikini Summer Vacation Sexy Anime Figure

Gene In String Bikini Summer Vacation Sexy Anime Figure
Novinka

Věkové omezení:15
Rok vydání:2018
Skladem:poslední kusy
Kategorie:AKČNÍ FIGURKY, SOŠKY, POSTAVIČKY od 1/12 do 1/1
FIGURKY, SOŠKY, POSTAVIČKY PRO SBĚRATELE
Kód:A35943
Výrobce: Amakuni
MotivSOFT HENTAI ANIME


Cena 9 993,00 Kč s 21% DPH

kusů
#HENTAIANIME

Soška Gene 1/7 vytvořená podle předlohy figurální řady the role-playing game "Phantasy Star Online 2" vycházející z japonské formy dějového vyprávění anime je vysoká cca 26 cm s detailním zpracováním.

Anime (zkrácený japonský přepis z výrazu animace,= animéšon) je označení pro animované filmy a seriály vyrobené v Japonsku. Dělí se ovbykle na TV seriály, PC speciál OVA (Original Video Animation) nebo online speciál ONA (Original Net Animation),na filmy a hudební videa. Anime je v Japonsku velmi rozšířený druh zábavy a vyznačuje se charakteristickým stylem kresby postav a pozadí, k žánru anime se ale počítá i loutková nebo 3D animace. Animace se v Japonsku stala populární jako alternativní forma dějového vyprávění v porovnání s málo rozvinutým japonským hraným filmem. Anime pokrývá širokou škálu žánrů, od akčních seriálů přes detektivky až po psychologická dramata. Anime se obvykle vysílá v televizi, distribuuje na DVD nebo publikuje jako videohry. Anime bývá často ovlivněno nebo přímo inspirováno japonskými komiksy manga, nebo občas naopak takové komiksy inspiruje. Občas bývá anime také adaptováno do podoby hraných filmů. Anime produkuje řada japonských animátorských studií.

This item has features and themes that are for adults only. Ages 18 and up. Recommended for mature collectors.

General Safety Warning: Products offered may be intended for Adult Collectors. Products may contain sharp points, small parts, choking hazards, and other elements not suitable for children under 15 years old.

From the role-playing game "Phantasy Star Online 2" ", a calm and intellectual "Gene" figure is coming up with a popular summer vacation costume.

Perfectly reproduce the superbly sexy string bikini designed by Nidy-2D. It is made three-dimensional with a cute posing as she ran over with a smiley bouncy. The exquisite plump body that overflows from the tight swimsuit must fulfill all her fan s heart. The skin realizes "smooth touch feeling" that is not like a figure by special processing "Smooth Skin" processing.

The PVC statue stands approx. 26 cm tall and comes with base in a window box packaging.

PLEASE NOTE: Due to the small edition size and the great demand for this item, allocations are expected to occur.

UPOZORNĚNÍ: TITUL JE VYROBENÝ V OMEZENÉM MNOŽSTVÍ JAKO UMĚLECKÝ PŘEDMĚT. UVEDENÁ PRODEJNÍ CENA JE PLATNÁ DO VYPRODÁNÍ TUZEMSKÝCH ZÁSOB.Zaregistrujte k odběru Newsletteru

Pozoruhodné knihy (Nakladatelství Pknihy publishing)

telefon 775 965 556

email: info@pknihy.cz