First Order Stormtrooper Star Wars LIFE SIZE Premier Helmet Replica helma z Hvězdých válek

First Order Stormtrooper Star Wars LIFE SIZE Premier Helmet Replica   helma z Hvězdých válek
Novinka

v prodeji od 30.10.2018
Věkové omezení:14
Rok vydání:2018
Skladem:poslední kusy
Kategorie:REPLIKY, PŘÍSLUŠENSTVÍ K SOŠKÁM
Bysty
Kód:A34740
Výrobce: ANOVOS
MotivSTAR WARS


Cena 23 493,00 s 21% DPH

kusů
#starwars #hvezdnevalky

Replika helmy Darth Vader vytvořená podle filmové předlohy the original Star Wars trilogy/Episode VIII vycházející z grafického návrhu ANOVOS Collectibles line je ve skutečné velikosti s detailním zpracováním.

ANOVOS is proud to offer the upgraded design for the First Order Stormtrooper Helmet Accessory from Star Wars: The Last Jedi:

- This accessory includes details recreated from Star Wars: The Last Jedi screen-used production assets. - The helmet is assembled, finished, and ready to wear. - The helmet was digitally scanned for exacting reproduction. - The helmet is made of fiberglass and painted to duplicate the look of the original asset - Helmet interior is fully lined for a finished appearance - Helmet adjustment system ensures a comfortable and secure fit. Please note that most ANOVOS helmets fit up to a size 8 US hat size.

PLEASE NOTE: Due to the small edition size and the great demand for this item, allocations are expected to occur.

UPOZORNĚNÍ: TITUL JE VYROBENÝ V OMEZENÉM MNOŽSTVÍ JAKO UMĚLECKÝ PŘEDMĚT. UVEDENÁ PRODEJNÍ CENA JE PLATNÁ DO VYPRODÁNÍ TUZEMSKÝCH ZÁSOB.Zaregistrujte k odběru Newsletteru

Pozoruhodné knihy (Nakladatelství Pknihy publishing)

telefon 775 965 556

email: info@pknihy.cz