ElaineThe Winged Faerie Queen Sexy Anime Figure

ElaineThe Winged Faerie Queen Sexy Anime Figure
Novinka

v prodeji od 30.10.2020
Věkové omezení:18
Rok vydání:2020
Skladem:poslední kusy
Kategorie:AKČNÍ FIGURKY, SOŠKY, POSTAVIČKY od 1/12 do 1/1
Kód:A36859
Výrobce: Level52 Studios
MotivSOFT HENTAI ANIME


Cena 7 493,00 Kč s 21% DPH

kusů
#HENTAIANIME

Soška Elaine 1/5 vytvořená podle grafické předlohy the Original Character by Tony vycházející z japonské formy dějového vyprávění anime je vysoká cca 30 cm s detailním zpracováním.

Anime (zkrácený japonský přepis z výrazu animace,= animéšon) je označení pro animované filmy a seriály vyrobené v Japonsku. Dělí se ovbykle na TV seriály, PC speciál OVA (Original Video Animation) nebo online speciál ONA (Original Net Animation),na filmy a hudební videa. Anime je v Japonsku velmi rozšířený druh zábavy a vyznačuje se charakteristickým stylem kresby postav a pozadí, k žánru anime se ale počítá i loutková nebo 3D animace. Animace se v Japonsku stala populární jako alternativní forma dějového vyprávění v porovnání s málo rozvinutým japonským hraným filmem. Anime pokrývá širokou škálu žánrů, od akčních seriálů přes detektivky až po psychologická dramata. Anime se obvykle vysílá v televizi, distribuuje na DVD nebo publikuje jako videohry. Anime bývá často ovlivněno nebo přímo inspirováno japonskými komiksy manga, nebo občas naopak takové komiksy inspiruje. Občas bývá anime také adaptováno do podoby hraných filmů. Anime produkuje řada japonských animátorských studií.

Faery Queen Elaine with wings befitting for a queen.

A spirit of nature that occupies that liminal space between fantasy and reality - Tony s Faerie Queen Elaine.

With an ethereal skin so fair she seems to glow in the shadowy forest. Long and flowing blonde hair, seemingly infused with the sunlight itself, her presence is as ephemeral as the fleeting wind.

We have given form to this one true fairy, brought to life by Tony s skilled hands.

Smiling softly, she looks over one shoulder - through this unassuming pose, we can see the unmatched beauty of every inch of her body, flattering the figure only a faery could possess.

The vivid colors of her wings are recreated using a transparent material, and the way their color changes depending on how they catch the light is much like the wild nature of a sprite that finds joy enchanting humans.

Her glistening blonde wig not only adds a layer of realism, but allows you this first ever chance to come in contact with a real fairy, brushing or styling her hair.

Standing 30 cm in height as she appears before you, this scale figure of Elaine is truly a vision you can touch.

Wait with baited breath for the day she comes to visit you.

This item has features and themes that are for adults only. Ages 18 and up. Recommended for mature collectors.

General Safety Warning: Products offered may be intended for Adult Collectors. Products may contain sharp points, small parts, choking hazards, and other elements not suitable for children under 15 years old.

PLEASE NOTE: Due to the small edition size and the great demand for this item, allocations are expected to occur.

UPOZORNĚNÍ: TITUL JE VYROBENÝ V OMEZENÉM MNOŽSTVÍ JAKO UMĚLECKÝ PŘEDMĚT. UVEDENÁ PRODEJNÍ CENA JE PLATNÁ DO VYPRODÁNÍ TUZEMSKÝCH ZÁSOB.Zaregistrujte k odběru Newsletteru

Pozoruhodné knihy (Nakladatelství Pknihy publishing)

telefon 775 965 556

email: info@pknihy.cz