Edvard Munch The Scream Table Museum figma Action Figure Výkřik

Edvard Munch The Scream Table Museum figma Action Figure   Výkřik
Novinka

v prodeji od 30.06.2022
Věkové omezení:14
Rok vydání:2022
Skladem:poslední kusy
Kategorie:AKČNÍ FIGURKY, SOŠKY, POSTAVIČKY, PRAVĚK FOSÍLIE
Figurky karikatur
Kód:PNTT0078
Výrobce: FREEing


Cena 3 973,00 Kč s 21% DPH

kusů

Soška Scream (Výkřik) vytvořená podle předlohy umělce Edvard Munch vycházející z figma edice The Table Museum series (což je řada figurin figma, která se inspiruje světově slavnými uměleckými díly) je vysoká cca 14 cm s detailním zpracováním.

The Table Museum is a series of figma figures based on famous works of art that almost anyone would recognize! The seventh product to join the series opens up the art exhibits with Edvard Munch s classic artwork - The Scream. This work of art based on the theme of angst was a masterpiece that still captures the attention of art fans to this day.

As the figure is based on a painting, the figure also comes with a special frame part to display behind him to fully recreate the original work! The figure will seem to be jumping out from the frame for a lovely display for both art and figure fans to enjoy. Enjoy one of the first ever figures based on a work of art!

PLEASE NOTE: Due to the small edition size and the great demand for this item, allocations are expected to occur.

UPOZORNĚNÍ: TITUL JE VYROBENÝ V OMEZENÉM MNOŽSTVÍ JAKO UMĚLECKÝ PŘEDMĚT. UVEDENÁ PRODEJNÍ CENA JE PLATNÁ DO VYPRODÁNÍ TUZEMSKÝCH ZÁSOB.Zaregistrujte k odběru Newsletteru

Pozoruhodné knihy (Nakladatelství Pknihy publishing)

telefon 775 965 556

email: info@pknihy.cz