Ford Model T Cargo Van Casablanca 1917 PR Livery 1/18 Die-Cast Vehicle

Ford Model T Cargo Van Casablanca 1917 PR Livery 1/18 Die-Cast Vehicle
Novinka

Věkové omezení:14
Skladem:poslední kusy
Kategorie:MODELY AUTÍČEK PRO SBĚRATELE
AKČNÍ MODELY AUTÍČEK Die-Cast
Kód:010175
Související:Ford Model T Dreyers Ice Cream Delivery Truck PR Livery 1/18 Die-Cast Vehicle
Výrobce: Unspecified


Cena 4 993,00 Kč s 21% DPH

kusů
Model auta pro sběratele Ford Model T vytvořený podle filmové předlohy the Casablanca (1942) Movie designerským týmem v měřítku 1:18 při věrném zachování detailu a kvality zpracování.

Real rubber tires. Has steerable wheels. Rotating front engine crank. Opening hood and rear cargo doors. Made of diecast with some plastic parts. Detailed interior, exterior, engine compartment. Dimensions approximately L-7.75, W-3.5, H-4.75 inches. manufacturer Motorcity Classics.

Ford Motor Company (často nazývaná zkráceně Ford, někdy také FoMoCo, Ford Motor nebo FMC) je americká nadnárodní korporace, vyrábějící automobily. Tento výrobce automobilů byl založen Henrym a jeho synem Edselem Fordem v Dearbornu, na předměstí Detroitu, ve státě Michigan, ve Spojených státech (kde sídlí v současnosti vedení společnosti), 16. června 1903. Od počátku 20. století byl Ford společně s firmami General Motors a Chrysler členem Detroitské „Velké trojky“ výrobců automobilů společnosti, které dominovaly americkému automobilovému trhu.

Ford zavedl metody masové výroby vozidel a hromadného managementu průmyslové pracovní síly. Ford uskutečnil nápady Eli Whitneyho, který vyvinul jednu z prvních montážních linek s použitím univerzálních součástek. Díky tomu bylo možno uvést do provozu velmi levnou, opakovatelnou a spolehlivou výrobu. Použití pásové dráhy k pohybu vozů k dělníkům bylo v tomto průmyslovém odvětví unikátní a rychle se stalo oblíbeným způsobem výroby. Jakmile se totiž stala práce jednoduchou a opakující se, bylo možné najmout nezkušené pracovníky, kteří se mohli rychle naučit jednoduché úkoly (ačkoli to odstranilo téměř veškeré uspokojení, které mohl mít dělník vykonávající různorodé činnosti). Ale umožnilo to výrobu prvního světového auta Ford model T, který jako první cenově dostupný automobil vytvořil masovou motorizaci světa.

PLEASE NOTE: Due to the small edition size and the great demand for this item, allocations are expected to occur.

UPOZORNĚNÍ: TITUL JE VYROBENÝ V OMEZENÉM MNOŽSTVÍ JAKO UMĚLECKÝ PŘEDMĚT. UVEDENÁ PRODEJNÍ CENA JE PLATNÁ DO VYPRODÁNÍ TUZEMSKÝCH ZÁSOB.Zaregistrujte k odběru Newsletteru

Pozoruhodné knihy (Nakladatelství Pknihy publishing)

telefon 775 965 556

email: info@pknihy.cz