Charybdis Girl Sitting On Sofa Sexy Anime Figure

Charybdis Girl Sitting On Sofa Sexy Anime Figure
Novinka

v prodeji od 31.12.2024
Věkové omezení:14
Rok vydání:2024
Skladem:poslední kusy
Kategorie:FIGURKY, SOŠKY, POSTAVIČKY PRO SBĚRATELE
Kód:ZU1A6
Výrobce: Good Smile Company
MotivANIME FIGURE


Cena 4 793,00 Kč s 21% DPH

kusů
#animefigure

Soška Charybdis Girl 1/7 vytvořená podle předlohy the Azur Lane anime z japonské formy dějového vyprávění anime je vysoká cca 18 cm s detailním zpracováním.

Anime (zkrácený japonský přepis z výrazu animace,= animéšon) je označení pro animované filmy a seriály vyrobené v Japonsku. Dělí se ovbykle na TV seriály, PC speciál OVA (Original Video Animation) nebo online speciál ONA (Original Net Animation),na filmy a hudební videa. Anime je v Japonsku velmi rozšířený druh zábavy a vyznačuje se charakteristickým stylem kresby postav a pozadí, k žánru anime se ale počítá i loutková nebo 3D animace. Animace se v Japonsku stala populární jako alternativní forma dějového vyprávění v porovnání s málo rozvinutým japonským hraným filmem. Anime pokrývá širokou škálu žánrů, od akčních seriálů přes detektivky až po psychologická dramata. Anime se obvykle vysílá v televizi, distribuuje na DVD nebo publikuje jako videohry. Anime bývá často ovlivněno nebo přímo inspirováno japonskými komiksy manga, nebo občas naopak takové komiksy inspiruje. Občas bývá anime také adaptováno do podoby hraných filmů. Anime produkuje řada japonských animátorských studií.

This item has features and themes that are for adults only. Ages 18 and up. Recommended for mature collectors.

General Safety Warning: Products offered may be intended for Adult Collectors. Products may contain sharp points, small parts, choking hazards, and other elements not suitable for children under 15 years old.

"Ah, Master, please don t move around so much."

From "Azur Lane" comes a scale figure of Charybdis the Dido-class anti-aircraft cruiser in her Red Chamber of Healing outfit! Sitting on a bed with an ear pick in her hand, her cute pose as though beckoning the Commander has been faithfully captured in figure form. The figure features detailed sculpting that perfectly expresses her voluptuous physique, as well as translucent paintwork, culminating to create a beautiful work of art full of enriching visual charm. The fur portion of her outfit is created with the use of real fabric and can be removed according to the Commander s preference. A pillow and red fortune ornament part are also included and can be displayed with the figure. Be sure to add her to your collection!

PLEASE NOTE: Due to the small edition size and the great demand for this item, allocations are expected to occur.

UPOZORNĚNÍ: TITUL JE VYROBENÝ V OMEZENÉM MNOŽSTVÍ JAKO UMĚLECKÝ PŘEDMĚT. UVEDENÁ PRODEJNÍ CENA JE PLATNÁ DO VYPRODÁNÍ TUZEMSKÝCH ZÁSOB.Zaregistrujte k odběru Newsletteru

Pozoruhodné knihy (Nakladatelství Pknihy publishing)

email: info@pknihy.cz