Dante The Devil May Cry 4 Sixth Scale Collectible Figure

Dante The Devil May Cry 4 Sixth Scale Collectible Figure
Věkové omezení:14
Rok vydání:2018
Skladem:poslední kusy
Kategorie:AKČNÍ FIGURKY, SOŠKY, POSTAVIČKY od 1/12 do 1/1
Kód:A33849
Výrobce: Asmus Collectible Toys
Motiv1/6 SOŠKY


Cena 13 993,00 Kč s 21% DPH

kusů
#sosky

Soška Dante vytvořená podle předlohy herní řady the video game Devil May Cry 4 ダンテ 1/6スケール塗装済み完成品 vycházející z řady the Sixth Scale Figure line je vysoká cca 29.5 cm s detailním zpracováním.

Asmus Toys is proud to present the Dante Sixth Scale Figure!

Dante, the main protagonist of the series, is a paranormal mercenary, vigilante, and private investigator dedicated to exterminating supernatural demons. The Dante figure includes a realistic likeness from Devil May Cry IV, and features multiple hands, and weapons for display.

Devil May Cry fans, don t miss your chance to add Dante to your collection!

The Dante Sixth Scale Collectible Figure features:

Authentic and detailed fully realistic likeness of Dante from Capcom s Devil May Cry IV. Asmus Toys KP01A+ male body. Approximately 29.5 cm tall. Over 32 points of articulation. Eight (8) interchangeable hands:

- One (1) pair of relaxed posture hands - One (1) pair of weapon holding hands - One (1) pair of fist posture hands - One (1) pair of gun holding hands

Clothing: One (1) Premium Leather red coat with wire inserted One (1) black long-sleeved undervest One (1) pair of long Premium Leather pants One (1) gun belt One (1) pair of red boots braces One (1) pair of black shoes

Weapons: One (1) Rebellion One (1) Ebony One (1) Ivory

Accessories: One (1) Asmus Toys figure stand.


Size 11.61" H (294.89mm)*

Dante (japonsky: ダンテ), známý také pod přezdívkou Tony Redgrave (トニー・レッドグレイブ, Tonī Reddogureibu), je fiktivní postava v sérii videoher Devil May Cry, kterou vytvořila a vydala společnost Capcom. Dante, který se představil jako hlavní hrdina stejnojmenné hry z roku 2001, je mstitel lovící démony a věnující se jejich likvidaci a likvidaci dalších nadpřirozených nepřátel jako pomstu za ztrátu matky Evy a za to, že přišel o svého bratra-dvojče Vergila. Je synem Spardy a zdědil po ní nadlidské schopnosti, které ve hrách využívá pomocí různých zbraní. Postava se objevuje také v několika románech a svazcích mangy Devil May Cry a vystupuje v televizním anime seriálu z roku 2007. Dante se také několikrát objevil jako host v crossoverových hrách.

Postava pojmenovaná po italském básníkovi Dante Alighierim byla navržena tak, aby odpovídala představě designéra her Devil May Cry Hidekiho Kamiyi o "chladném a stylovém" muži; jeho osobnost byla založena na titulní postavě manga série Cobra. Dante byl v reakci na kritiku ve své roli ve hře Devil May Cry 2 upraven, neboť se změnila jeho osobnost, takže se stal vážnějším a méně upovídaným, čímž se vzdálil od své původní postavy. Ve hře Devil May Cry 3 se objevil mladý, namyšlený Dante a v následujících hrách starší, ale stále namyšlený Dante. V hlavní sérii Devil May Cry se o postavu stará Capcom, zatímco Ninja Theory dohlížela na jeho osobu v DmC: Devil May Cry.

Charakteristika Danteho jako namyšleného lovce démonů s nadpřirozenými schopnostmi z něj od jeho uvedení udělala jednoho z nejikoničtějších herních hrdinů. Hlasový projev Reubena Langdona, který začal v Devil May Cry 3, byl také předmětem chvály díky tónu, který postavě propůjčil. Oproti tomu jeho předělávka a charakteristika v DmC: Devil May Cry byla velmi kontroverzní kvůli drastické změně jeho vzhledu, především jeho ikonických bílých vlasů.

Devil May Cry 4 je akční dobrodružná hra typu hack and slash, kterou v roce 2008 vyvinula a vydala společnost Capcom pro platformy PlayStation 3, Xbox 360 a Windows. Jedná se o čtvrtý díl série Devil May Cry, jehož autorem je Bingo Morihashi a režisérem Hideaki Itsuno. Příběh sleduje Nera, teenagera disponujícího démonickými schopnostmi, který má za úkol zastavit hlavního hrdinu série, Danteho, poté, co zavraždí vůdce Řádu meče. Hráč se ujímá role Nera i Danteho, kteří bojují proti nepřátelům pomocí svých démonických schopností a různých zbraní.

Devil May Cry 4 je prvním dílem série, který vyšel současně pro více konzolí. Při jeho vývoji se společnost Capcom zaměřila na to, aby každá verze dosáhla stejné vizuální kvality pomocí herního enginu MT Framework. Tým, který hru vytvořil, tvořilo přibližně osmdesát lidí. Nero byl představen s cílem přilákat nové hráče. Danteho popularita u hráčů se ukázala jako náročná, protože vývojáři ho potřebovali využít jako vedlejší postavu v příběhu.

Přijetí hry Devil May Cry 4 kritikou bylo pozitivní. Byla chválena za náročnou obtížnost, vizuální zpracování a charakterizaci Nerona jako nového hlavního hrdiny. Byla však kritizována za couvání v Danteho fázích a problematickou kameru. Hry se celosvětově prodalo přes tři miliony kusů a stala se nejprodávanějším titulem série. Bingo Morihashi ji adaptoval do podoby dvoudílného light novel.

Na iOS vyšla pod názvem Devil May Cry 4: Refrain v únoru 2011. Remasterovaná verze hry vyšla v červnu 2015 jako Devil May Cry 4: Speciální edice, která přidává anglické i japonské hlasové stopy, vylepšené vizuální efekty a textury, nové vyvážení hry, další kostýmy a tři bonusové hratelné postavy: Hru je také možné hrát prostřednictvím služby PlayStation Now.

Prototype shown, final product may be slightly different. All information is subject to changing without prior notice.

PLEASE NOTE: Due to the small edition size and the great demand for this item, allocations are expected to occur.

UPOZORNĚNÍ: TITUL JE VYROBENÝ V OMEZENÉM MNOŽSTVÍ JAKO UMĚLECKÝ PŘEDMĚT. UVEDENÁ PRODEJNÍ CENA JE PLATNÁ DO VYPRODÁNÍ TUZEMSKÝCH ZÁSOB.

PLEASE NOTE: Due to the small edition size and the great demand for this item, allocations are expected to occur.

UPOZORNĚNÍ: TITUL JE VYROBENÝ V OMEZENÉM MNOŽSTVÍ JAKO UMĚLECKÝ PŘEDMĚT. UVEDENÁ PRODEJNÍ CENA JE PLATNÁ DO VYPRODÁNÍ TUZEMSKÝCH ZÁSOB.Zaregistrujte k odběru Newsletteru

Pozoruhodné knihy (Nakladatelství Pknihy publishing)

telefon 775 965 556

email: info@pknihy.cz