Cu Chulainn The Lancer And His Spear Gáe Bolg Anime Figure

Cu Chulainn The Lancer And His Spear Gáe Bolg Anime Figure
Novinka

v prodeji od 31.12.2019
Věkové omezení:14
Rok vydání:2019
Skladem:poslední kusy
Kategorie:AKČNÍ FIGURKY, SOŠKY, POSTAVIČKY, PRAVĚK FOSÍLIE
Kód:A35869
Výrobce: Good Smile Company
MotivANIME FIGURE


Cena 3 993,00 s 21% DPH

kusů
#animefigure

Soška Cu Chulainn 1/7 vytvořená podle předlohy figurální řady the popular smartphone game "Fate/Grand Order" vycházející z japonské formy dějového vyprávění anime je vysoká cca 17 cm s detailním zpracováním.

Anime (zkrácený japonský přepis z výrazu animace,= animéšon) je označení pro animované filmy a seriály vyrobené v Japonsku. Dělí se ovbykle na TV seriály, PC speciál OVA (Original Video Animation) nebo online speciál ONA (Original Net Animation),na filmy a hudební videa. Anime je v Japonsku velmi rozšířený druh zábavy a vyznačuje se charakteristickým stylem kresby postav a pozadí, k žánru anime se ale počítá i loutková nebo 3D animace. Animace se v Japonsku stala populární jako alternativní forma dějového vyprávění v porovnání s málo rozvinutým japonským hraným filmem. Anime pokrývá širokou škálu žánrů, od akčních seriálů přes detektivky až po psychologická dramata. Anime se obvykle vysílá v televizi, distribuuje na DVD nebo publikuje jako videohry. Anime bývá často ovlivněno nebo přímo inspirováno japonskými komiksy manga, nebo občas naopak takové komiksy inspiruje. Občas bývá anime také adaptováno do podoby hraných filmů. Anime produkuje řada japonských animátorských studií.

From the popular smartphone game "Fate/Grand Order" comes a 1/8th scale figure of Lancer-class servant, Cu Chulainn. Using the craft essence "The Crimson Land of Shadows" as a basis, the figure features him in his default costume.

He is holding his shining red spear "Gáe Bolg" while taking a masculine stance, as though in the middle of the action. Enjoy his lean body, hair blown back by the wind and the rest of the numerous highlights this figure has to offer. Be sure to add him to your collection! Approximately 17 cm in height.

General Safety Warning: Products offered may be intended for Adult Collectors. Products may contain sharp points, small parts, choking hazards, and other elements not suitable for children under 15 years old.

PLEASE NOTE: Due to the small edition size and the great demand for this item, allocations are expected to occur.

UPOZORNĚNÍ: TITUL JE VYROBENÝ V OMEZENÉM MNOŽSTVÍ JAKO UMĚLECKÝ PŘEDMĚT. UVEDENÁ PRODEJNÍ CENA JE PLATNÁ DO VYPRODÁNÍ TUZEMSKÝCH ZÁSOB.Zaregistrujte k odběru Newsletteru

Pozoruhodné knihy (Nakladatelství Pknihy publishing)

telefon 775 965 556

email: info@pknihy.cz