Cinderella Bride Disney Statue Popelka soška

Cinderella Bride Disney Statue  Popelka soška
Skladem:poslední kusy
Kategorie:AKČNÍ FIGURKY, SOŠKY, POSTAVIČKY, PRAVĚK FOSÍLIE
Kód:A33813
Výrobce: Enesco


Cena 4 993,00 Kč s 21% DPH

kusů

Soška Popelky vytvořená podle předlohy animačního filmu the Disneys Cinderella vycházející z grafického návrhu Disney Couture de Force lineup je vysoká cca 20 cm s detailním zpracováním.

Cinderella is ready to wed her Prince Charming! The figurine features the famous princess in a bridal gown, which is a pearly white with blue accents and an ivory underskirt. The blond beauty holds her skirts with one hand, and a bluebird perches in the other. Any bride-to-be with a love for this Disney classic would be delighted to receive this gorgeous piece! Size: 8 in H x 4.5 in W x 6.25 in L. Not a toy or children s product. Intended for adults only.

Prototype shown, final product may be slightly different. All information is subject to changing without prior notice.

PLEASE NOTE: Due to the small edition size and the great demand for this item, allocations are expected to occur.

UPOZORNĚNÍ: TITUL JE VYROBENÝ V OMEZENÉM MNOŽSTVÍ JAKO UMĚLECKÝ PŘEDMĚT. UVEDENÁ PRODEJNÍ CENA JE PLATNÁ DO VYPRODÁNÍ TUZEMSKÝCH ZÁSOB.PLEASE NOTE: Due to the small edition size and the great demand for this item, allocations are expected to occur.

UPOZORNĚNÍ: TITUL JE VYROBENÝ V OMEZENÉM MNOŽSTVÍ JAKO UMĚLECKÝ PŘEDMĚT. UVEDENÁ PRODEJNÍ CENA JE PLATNÁ DO VYPRODÁNÍ TUZEMSKÝCH ZÁSOB.Zaregistrujte k odběru Newsletteru

Pozoruhodné knihy (Nakladatelství Pknihy publishing)

telefon 775 965 556

email: info@pknihy.cz