Celia Cumani Aintree Bikini Sexy Anime Figure

Celia Cumani Aintree Bikini Sexy Anime Figure
Věkové omezení:15
Skladem:poslední kusy
Kategorie:AKČNÍ FIGURKY, SOŠKY, POSTAVIČKY od 1/12 do 1/1
Kód:BA83074
Výrobce: Q-Six
MotivSOFT HENTAI ANIME


Cena 7 853,00 Kč s 21% DPH

kusů
#HENTAIANIME

Soška Celia vytvořená podle předlohy figurální řady the popular the adult game eroge/anime “Walkure Romanze” ( ワルキューレ ロマンツェ[少女騎士物語] ) vycházející z japonské formy dějového vyprávění anime je vysoká cca 28 cm s detailním zpracováním.

Anime (zkrácený japonský přepis z výrazu animace,= animéšon) je označení pro animované filmy a seriály vyrobené v Japonsku. Dělí se ovbykle na TV seriály, PC speciál OVA (Original Video Animation) nebo online speciál ONA (Original Net Animation),na filmy a hudební videa. Anime je v Japonsku velmi rozšířený druh zábavy a vyznačuje se charakteristickým stylem kresby postav a pozadí, k žánru anime se ale počítá i loutková nebo 3D animace. Animace se v Japonsku stala populární jako alternativní forma dějového vyprávění v porovnání s málo rozvinutým japonským hraným filmem. Anime pokrývá širokou škálu žánrů, od akčních seriálů přes detektivky až po psychologická dramata. Anime se obvykle vysílá v televizi, distribuuje na DVD nebo publikuje jako videohry. Anime bývá často ovlivněno nebo přímo inspirováno japonskými komiksy manga, nebo občas naopak takové komiksy inspiruje. Občas bývá anime také adaptováno do podoby hraných filmů. Anime produkuje řada japonských animátorských studií.

Q-six brings the Celia Cumani Aintree ( スィーリア・クマーニ・エイントリー ) Bikini Ver. 1/6 PVC figure form the eroge/anime “Walkure Romanze” ( ワルキューレ ロマンツェ[少女騎士物語] ). August 2016. Around 280mm tall, Castoffable.

This item has features and themes that are for adults only. Ages 18 and up. Recommended for mature collectors.

General Safety Warning: Products offered may be intended for Adult Collectors. Products may contain sharp points, small parts, choking hazards, and other elements not suitable for children under 15 years old.

This Walkure Romanze figure showcases Celia in a bikini.

Walkure Romanze: Shojo Kishi Monogatari, also known as Walroma for short, is a Japanese adult visual novel developed by the visual novel company Ricotta for Windows PCs. It is Ricotta s second visual novel after "Princess Lover!" It was released in October of 2011. The game is described by the development team as a "romancing female knights ADV." In August of 2012, Ricotta announced that a fandisc titled Walkure Romanze More&More was in production. The fandisc was scheduled for release in 2013.

PLEASE NOTE: Due to the small edition size and the great demand for this item, allocations are expected to occur.

UPOZORNĚNÍ: TITUL JE VYROBENÝ V OMEZENÉM MNOŽSTVÍ JAKO UMĚLECKÝ PŘEDMĚT. UVEDENÁ PRODEJNÍ CENA JE PLATNÁ DO VYPRODÁNÍ TUZEMSKÝCH ZÁSOB.Zaregistrujte k odběru Newsletteru

Pozoruhodné knihy (Nakladatelství Pknihy publishing)

telefon 775 965 556

email: info@pknihy.cz