Catwoman Returns By A Burlap Sack DC Bishoujo Statue

Catwoman Returns By A Burlap Sack DC Bishoujo Statue
Novinka

v prodeji od 30.09.2019
Věkové omezení:14
Rok vydání:2019
Skladem:poslední kusy
Kategorie:AKČNÍ FIGURKY, SOŠKY, POSTAVIČKY, PRAVĚK FOSÍLIE
Kód:A36104
Výrobce: Kotobukiya
MotivCATWOMAN


Cena 3 493,00 Kč s 21% DPH

kusů
#anime#catwoman

Soška Catwoman 1/7 vytvořená podle předlohy figurální řady the DC Comics series vycházející z grafického návrhu the Bishoujo figure lineup/Shunya Yamashita je vysoká cca 9 cm s detailním zpracováním.

Batman s fateful rival and love interest, Catwoman is making her return to the BISHOUJO series with brand new art by Shunya Yamashita!

Catwoman rests against a burlap sack stuffed with cash, with a satisfied smile on her face that is sure to steal your heart! The statue is packed with exciting details that give the piece a unique sense of atmosphere, from Catwoman s signature whip that playfully resembles a cat s tail, to the actual kitten s tail peeking out from Catwoman s stash.

The details in the statue s sculpting as well as the variety of textures and painting give this BISHOUJO a unique appearance that is sure to win its way into your heart and your collection!

PLEASE NOTE: Due to the small edition size and the great demand for this item, allocations are expected to occur.

UPOZORNĚNÍ: TITUL JE VYROBENÝ V OMEZENÉM MNOŽSTVÍ JAKO UMĚLECKÝ PŘEDMĚT. UVEDENÁ PRODEJNÍ CENA JE PLATNÁ DO VYPRODÁNÍ TUZEMSKÝCH ZÁSOB.Zaregistrujte k odběru Newsletteru

Pozoruhodné knihy (Nakladatelství Pknihy publishing)

telefon 775 965 556

email: info@pknihy.cz