CHUN LI Street Fighter V 1/12 Action Figure

CHUN LI Street Fighter V 1/12 Action Figure
Věkové omezení:14
Rok vydání:2017
Skladem:poslední kusy
Kategorie:AKČNÍ FIGURKY, SOŠKY, POSTAVIČKY - 1/12 do 1/1
Kód:119455
Výrobce: Storm Collectibles


Cena 7 993,00 Kč s 21% DPH

kusů

Soška zápasnice CHUN LI vytvořená podle předlohy herní řady the Street Fighter Player V collection vycházející z grafického návrhu je vysoká cca 17 cm s detailním zpracováním.

Storm Collectibles presents their next Street Fighter V Action Figure, Chun-Li - the strongest and most iconic female video games character of all time, also the first female fighter of the Street Fighter Series.

Chun-Li is an expert martial artist and Interpol officer who seeks revenge for the death of her father at the hands of M.Bison.

The figure is 17 cm tall with over 30 points of joint that able to pose Chun-Li iconic and special moves.

The figure also include:

- 3x Interchangeable Head Sculpts - 9x Interchangeable Palm - 1x Kikoken Effect - 1x Hyakuretsukyaku Effect - 2x V-Trigger Effect - Renkiko - 1x Stand with Street Fighter V Logo.

Chun-Li (春麗, také チュン・リー, Chun-Rī, tradiční čínština: 春麗; zjednodušená čínština: 春丽; pinyin: Chūnlì) je fiktivní postava v herní sérii Street Fighter společnosti Capcom. Jako vůbec první ženská hratelná postava, která se objevila v bojové hře a získala si tak uznání hlavního proudu, se poprvé objevila ve hře Street Fighter II: V roce 1991 se objevila ve hře Fighter Street: The World Warrior. V této sérii je expertkou na bojové umění a důstojnicí Interpolu, která neúnavně usiluje o pomstu za smrt svého otce rukou zlého M. Bizona, vůdce zločineckého syndikátu Shadaloo.

Postava čerpala inspiraci především z podobné postavy Tong Pooh, ženské záporačky ze Stridera, dřívější hry společnosti Capcom. Od svého debutu se Chun-Li stala oporou série a jednou z jejích nejoblíbenějších postav. Objevila se téměř ve všech následujících dílech série a v několika vedlejších hrách společnosti Capcom. Výrazně se objevuje také v médiích souvisejících se Street Fighter, včetně dvou celovečerních filmů, několika anime a komiksů a dalšího oficiálního zboží série. Získala si mnoho pozitivních ohlasů fanoušků i kritiků díky faktorům, jako je její příběh, atletický talent a hratelnost ve hře, a je považována za průkopnici ženských postav v bojových titulech a videohrách obecně.

Chun-Li, která se narodila 1. března 1968, je odbornicí na bojová umění. V pěti letech začala trénovat několik stylů čínského kempo ("čínského bojového umění"), zejména tai chi chuan, které později doplnila o sanda (bojové wu-šu) a bojové styly z celého světa, jako je taekwondo, plnokontaktní karate, judo a capoeira. V souvislosti se svou policejní prací je velmi zdatnou uživatelkou střelných zbraní, její herní profily uvádějí, že minimálně jednou dosáhla šestého místa v mezinárodní střelecké soutěži. [23] V univerzu si všimli její plynulé angličtiny, vyšetřovacích schopností, pronikavého pohledu, krásy a hereckého talentu pro klamání. 39] Chun-Li je prezentována jako žena se silným smyslem pro spravedlnost a její motivy pro boj se zločinem sahají od pomsty za smrt otce až po ochranu nevinných lidí. Zvláště jí záleží na dětech a projevuje odpor k využívání mladých dívek s vymytými mozky ve hře Street Fighter Alpha 3 a k únosu dívky ve hře Street Fighter III: 3rd Strike. V posledně jmenované hře se rozhodne, že bude svůj bojový styl a filozofii učit děti.

Laura Baileyová propůjčuje Chun-Li její anglický hlas od roku 2008. Baileyová řekla: "Chu-Li je velmi dobrá, protože je to pro ni velmi důležité: "Když jsem byla malá, Street Fighter byl obrovský a být jeho součástí bylo úžasné. Bála jsem se, co si lidé budou myslet o mém hlase, protože je tak ikonický. Může být těžké zavděčit se všem, zvlášť když Chun-Li nikdy neměla anglický hlas v žádné z předchozích her.".

Chun-Li se představila v roce 1991 v původní verzi hry Street Fighter II (Street Fighter II: The World Warrior) jako první hratelná ženská postava série, agentka Interpolu v utajení, která se snaží pomstít smrt svého otce rukou M. Bisona a jeho zločinecké organizace. Po Bisonově porážce naplní svou pomstu a rozhodne se vrátit ke svému životu obyčejné dívky; Super Street Fighter II umožňuje hráčům zvolit si tento konec nebo jiný, v němž zůstane policistkou. Prequelová série Street Fighter Alpha stavěla na jejím příběhu, zatímco Street Fighter III: 3rd Strike ji ukazuje v důchodu, kde učí bojová umění malé děti, aby se poté, co jednoho z jejích studentů unese Urien, byla nucena vrátit k vymáhání práva. Chun-Li se vrací ve hře Street Fighter IV, kde se v herním příběhu ocitá na životní křižovatce a nakonec se vrací jak k pouličnímu boji, tak k vymáhání práva. Vrací se i ve Street Fighter V; v prologovém příběhu Chun-Li vzpomíná, jak se dozvěděla o smrti svého otce. V nekanonické spin-off sérii Street Fighter EX je Chun-Li policistkou vyšetřující Shadaloo a pátrající po svém zmizelém otci.

PLEASE NOTE: Due to the small edition size and the great demand for this item, allocations are expected to occur.

UPOZORNĚNÍ: TITUL JE VYROBENÝ V OMEZENÉM MNOŽSTVÍ JAKO UMĚLECKÝ PŘEDMĚT. UVEDENÁ PRODEJNÍ CENA JE PLATNÁ DO VYPRODÁNÍ TUZEMSKÝCH ZÁSOB.Zaregistrujte k odběru Newsletteru

Pozoruhodné knihy (Nakladatelství Pknihy publishing)

email: info@pknihy.cz