Branwen Silver Dragon Brown Shied Sexy Anime Figure

Branwen Silver Dragon Brown Shied Sexy Anime Figure
Rok vydání:2016
Skladem: na dotaz
Kategorie:AKČNÍ FIGURKY, SOŠKY, POSTAVIČKY, PRAVĚK FOSÍLIE
Kód:A32649
Výrobce: Q-Six
MotivSOFT HENTAI ANIME


Cena 7 983,00 Kč s 21% DPH

Pro předběžnou rezervaci se musíte nejdříve přihlásit (registrovat).
#HENTAIANIME

Soška Branwen vytvořená podle figurální předlohy the new story of Queens Blade Rebellion クイーンズブレイド リベリオン ブランウェン Silver Dragon z japonské formy dějového vyprávění animeje vysoká cca 20 cm s detailním zpracováním.

The captured dragon warrier Branwen in the new story of Queens Blade Rebellion 囚われの竜戦士 ブランウェン 銀竜ver. Silver Dragon 1/6 has come in 3D with her provocative body and shy pose.

Branwen is one of the Queens Army and a Dragon Descendant, one of the most noble and rare beings in the Continent, also known as the Holy Dragon Warriors for serving the dragons in the ancient times.

This beautiful PVC statue stands approx. 30 cm tall and comes in a window box packaging. Size: approx. 300mm × 140mm × 120mm. Sculptor: Takayuki Shiragami.

Anime (zkrácený japonský přepis z výrazu animace,= animéšon) je označení pro animované filmy a seriály vyrobené v Japonsku. Dělí se ovbykle na TV seriály, PC speciál OVA (Original Video Animation) nebo online speciál ONA (Original Net Animation),na filmy a hudební videa. Anime je v Japonsku velmi rozšířený druh zábavy a vyznačuje se charakteristickým stylem kresby postav a pozadí, k žánru anime se ale počítá i loutková nebo 3D animace. Animace se v Japonsku stala populární jako alternativní forma dějového vyprávění v porovnání s málo rozvinutým japonským hraným filmem. Anime pokrývá širokou škálu žánrů, od akčních seriálů přes detektivky až po psychologická dramata. Anime se obvykle vysílá v televizi, distribuuje na DVD nebo publikuje jako videohry. Anime bývá často ovlivněno nebo přímo inspirováno japonskými komiksy manga, nebo občas naopak takové komiksy inspiruje. Občas bývá anime také adaptováno do podoby hraných filmů. Anime produkuje řada japonských animátorských studií.

This item has features and themes that are for adults only. Ages 18 and up. Recommended for mature collectors.

General Safety Warning: Products offered may be intended for Adult Collectors. Products may contain sharp points, small parts, choking hazards, and other elements not suitable for children under 15 years old.PLEASE NOTE: Due to the small edition size and the great demand for this item, allocations are expected to occur.

UPOZORNĚNÍ: TITUL JE VYROBENÝ V OMEZENÉM MNOŽSTVÍ JAKO UMĚLECKÝ PŘEDMĚT. UVEDENÁ PRODEJNÍ CENA JE PLATNÁ DO VYPRODÁNÍ TUZEMSKÝCH ZÁSOB.Zaregistrujte k odběru Newsletteru

Pozoruhodné knihy (Nakladatelství Pknihy publishing)

telefon 775 965 556

email: info@pknihy.cz