Bern-Lötschberg-Simplon-Bahn BLS AG #203 HO Breda Red Scheme Class (BE) Ae 6/8 Electric Locomotive DCC & Sound

Bern-Lötschberg-Simplon-Bahn BLS AG #203 HO Breda Red Scheme Class (BE) Ae 6/8 Electric Locomotive DCC & Sound

Elektrická lokomotiva modelové železnice v měřítku HO pro železniční modeláře v modelářské kvalitě - Fulgurex Bern-Lötschberg-Simplon-Bahn BLS AG #203 HO Breda Red Scheme Class (BE) Ae 6/8 Electric Locomotive DCC & Sound.

■ Účinný motor se setrvačníkem s pohonem čtyř náprav se dvěma bandážovanými koly. ■ Šachta NEM 362 s kinematikou krátkého spřáhla. ■ Model má rozhraní pro příjem digitálního dekodéru s digitálním dekodérem a digitálně přepínatelnými zvukovými a LED světelnými funkcemi a vyrovnávacím kondenzátorem pro nepřerušitelné napájení. ■ S mnoha samostatně připojenými zásuvnými součástmi. ■ Prototypová implementace dlouhé verze Re 4/4. ■ Propracovaně navržená střecha s jednopólovým pantografem. ■ S erbem příslušného kantonu.

BLS AG je švýcarská železniční společnost, která vznikla v roce 2006 sloučením společností BLS Lötschbergbahn a Regionalverkehr Mittelland AG. Jejím vlastníkem je z 55,8 % kanton Bern a z 21,7 % Švýcarská konfederace. Má dvě hlavní oblasti podnikání: osobní dopravu a infrastrukturu.

BLS má dceřinou společnost BLS Cargo, která je zodpovědná za veškerou nákladní dopravu. BLS Cargo spolupracuje s dceřinou společností nákladní dopravy Deutsche Bahn, Railion. Zaměstnanci, kromě vedení a prodeje, jsou však zaměstnáni u společnosti BLS AG. Část lokomotivního parku BLS je ve vlastnictví společnosti BLS Cargo.

První 4 lokomotivy řady BLS BE 6/8 201-204 byly vyrobeny firmou Breda v Itálii a dodány v letech 1926-31. Po přestavbě za účelem zvýšení výkonu v letech 1939-40 jsou lokomotivy nyní označovány jako Ae 6/8. V letech 1954-56 prošly lokomotivy 201-204 razantní přestavbou, aby byly v souladu s nástupnickými řadami 205-208. Mimo jiné byla instalována zaoblená přední část a sedadlo řidiče. Od lokomotiv 205-208 se liší kratší kabinou strojvedoucího a velkým, mírně posunutým středovým oknem. Střešní brzda je posílena zvýšením odporů na střeše a 2. pantograf je vynechán. Další přestavby se pak provádějí stejně jako u lokomotiv 205-208.

PLEASE NOTE: Due to the small edition size and the great demand for this item, allocations are expected to occur.

UPOZORNĚNÍ: TITUL JE VYROBENÝ V OMEZENÉM MNOŽSTVÍ JAKO UMĚLECKÝ PŘEDMĚT. UVEDENÁ PRODEJNÍ CENA JE PLATNÁ DO VYPRODÁNÍ TUZEMSKÝCH ZÁSOB.Zaregistrujte k odběru Newsletteru

Pozoruhodné knihy (Nakladatelství Pknihy publishing)

email: info@pknihy.cz