Belle Princess Masquerade Disney Statue z pohádky Kráska a Zvíře

Belle Princess Masquerade Disney Statue   z pohádky Kráska a Zvíře
Skladem:poslední kusy
Kategorie:AKČNÍ FIGURKY, SOŠKY, POSTAVIČKY, PRAVĚK FOSÍLIE
Kód:A33812
Výrobce: Enesco


Cena 4 993,00 Kč s 21% DPH

kusů

Soška Krásky vytvořená podle filmové předlohy Kráska a Zvíře vycházející z grafického návrhuje the Disney Couture de Force collection vysoká cca 20 cm s detailním zpracováním.

This stunning figurine features Belle, one of the most beloved Disney Princesses! The brunette twirls in her golden ballgown, which has been accented with lots of lace and elaborate details. Roses flow down her hair, and she holds another blossom in one hand, and her skirts in the other. This collectible will add a touch of magic to any room, and Beauty and the Beast fans are sure to adore it! Size: 7.875 in H x 4.375 in W x 6.25 in L.

Prototype shown, final product may be slightly different. All information is subject to changing without prior notice.

PLEASE NOTE: Due to the small edition size and the great demand for this item, allocations are expected to occur.

UPOZORNĚNÍ: TITUL JE VYROBENÝ V OMEZENÉM MNOŽSTVÍ JAKO UMĚLECKÝ PŘEDMĚT. UVEDENÁ PRODEJNÍ CENA JE PLATNÁ DO VYPRODÁNÍ TUZEMSKÝCH ZÁSOB.PLEASE NOTE: Due to the small edition size and the great demand for this item, allocations are expected to occur.

UPOZORNĚNÍ: TITUL JE VYROBENÝ V OMEZENÉM MNOŽSTVÍ JAKO UMĚLECKÝ PŘEDMĚT. UVEDENÁ PRODEJNÍ CENA JE PLATNÁ DO VYPRODÁNÍ TUZEMSKÝCH ZÁSOB.Zaregistrujte k odběru Newsletteru

Pozoruhodné knihy (Nakladatelství Pknihy publishing)

telefon 775 965 556

email: info@pknihy.cz