Soška Batman vytvořená podle předlohy Batman V Superman: Dawn of Justice vycházející z grafického návrhu D.A.H. Dynamic Action Heroes series je vysoká cca 20 cm s detailním zpracováním.

Beast Kingdom introduces its all new D.A.H. (Dynamic Action Heroes) proportional figure series, comprised of 1/9th scale action figure with fine design, highly realistic exterior, and professional painting which recreates all of the character s details. A wide variety of parts allowing for more play, giving you brand new options for your collection.

Beast Kingdom introduces the classic DC hero-Batman. This figure completely recreates Batman as seen in Batman V Superman: Dawn of Justice, and has 30 movable ball-joints, allowing you to make any pose you like. With highly realistic painting, this figure recreates Batman s stealthy exterior, strong physique, and detailed outfit, faithfully recreating the Dark Knight s image. Comes with Batman s Grapple Gun and Batarangs (which is made of diecast material), allowing the player to recreate any of Batman s battle poses from the movie.

The classic embodiment of justice and wisdom, Batman is worth having! Come to Beast Kingdom to pick up the D.A.H. series Batman V Superman: Dawn of Justice-Batman figure.

PLEASE NOTE: Due to the small edition size and the great demand for this item, allocations are expected to occur.

UPOZORNĚNÍ: TITUL JE VYROBENÝ V OMEZENÉM MNOŽSTVÍ JAKO UMĚLECKÝ PŘEDMĚT. UVEDENÁ PRODEJNÍ CENA JE PLATNÁ DO VYPRODÁNÍ TUZEMSKÝCH ZÁSOB.PLEASE NOTE: Due to the small edition size and the great demand for this item, allocations are expected to occur.

UPOZORNĚNÍ: TITUL JE VYROBENÝ V OMEZENÉM MNOŽSTVÍ JAKO UMĚLECKÝ PŘEDMĚT. UVEDENÁ PRODEJNÍ CENA JE PLATNÁ DO VYPRODÁNÍ TUZEMSKÝCH ZÁSOB.Zaregistrujte k odběru Newsletteru

Pozoruhodné knihy (Nakladatelství Pknihy publishing)

telefon 775 965 556

email: info@pknihy.cz