Asmodeus The Sin Of Lust Special Sexy Anime Figure

Asmodeus The Sin Of Lust Special Sexy Anime Figure
Věkové omezení:18
Skladem:poslední kusy
Kategorie:AKČNÍ FIGURKY, SOŠKY, POSTAVIČKY, PRAVĚK FOSÍLIE
Kód:BBP1202
Výrobce: Orchid Seed
MotivSOFT HENTAI ANIME


Cena 14 853,00 Kč s 21% DPH

kusů
#HENTAIANIME

Soška Asmodeus vytvořená podle předlohy figurální řady the anime “The Seven Deadly Sins” ( 七つの大罪 ) New Testament: Evil god vycházející z japonské formy dějového vyprávění anime je vysoká cca 23 cm s detailním zpracováním.

Anime (zkrácený japonský přepis z výrazu animace,= animéšon) je označení pro animované filmy a seriály vyrobené v Japonsku. Dělí se ovbykle na TV seriály, PC speciál OVA (Original Video Animation) nebo online speciál ONA (Original Net Animation),na filmy a hudební videa. Anime je v Japonsku velmi rozšířený druh zábavy a vyznačuje se charakteristickým stylem kresby postav a pozadí, k žánru anime se ale počítá i loutková nebo 3D animace. Animace se v Japonsku stala populární jako alternativní forma dějového vyprávění v porovnání s málo rozvinutým japonským hraným filmem. Anime pokrývá širokou škálu žánrů, od akčních seriálů přes detektivky až po psychologická dramata. Anime se obvykle vysílá v televizi, distribuuje na DVD nebo publikuje jako videohry. Anime bývá často ovlivněno nebo přímo inspirováno japonskými komiksy manga, nebo občas naopak takové komiksy inspiruje. Občas bývá anime také adaptováno do podoby hraných filmů. Anime produkuje řada japonských animátorských studií.

Hobby Japan (manufactured by Orchidseed) released the Asmodeus ~Statue of Lust ( アスモデウス ~色欲の像 ) 1/8 PVC figure from the original figure series “The Seven Deadly Sins” by Hobby Japan. January – February 2013. Around 230mm tall (+85mm tall base) the Tissue paper cover special edition. Hobby Japan exclusive. Castoffable.

Top sexy figure maker Orchid Seed presents a new series of bishoujo figures based on the classic Seven Deadly Sins.

This figure, Asmodeus, represents the sin of Lust. It features a voluptuous demon with a huge cape. Her expression is one of supreme lust, and her costume emphasizes both her beauty and sexiness.

This sexy figure comes with cast-off functionality, so you can get an up-close and personal look at her enormous breasts. An incredible addition to your sexy figure collection. This is the DX version. Height: 23cm (9.1in)

This item has features and themes that are for adults only. Ages 18 and up. Recommended for mature collectors.

General Safety Warning: Products offered may be intended for Adult Collectors. Products may contain sharp points, small parts, choking hazards, and other elements not suitable for children under 15 years old.PLEASE NOTE: Due to the small edition size and the great demand for this item, allocations are expected to occur.

UPOZORNĚNÍ: TITUL JE VYROBENÝ V OMEZENÉM MNOŽSTVÍ JAKO UMĚLECKÝ PŘEDMĚT. UVEDENÁ PRODEJNÍ CENA JE PLATNÁ DO VYPRODÁNÍ TUZEMSKÝCH ZÁSOB.Zaregistrujte k odběru Newsletteru

Pozoruhodné knihy (Nakladatelství Pknihy publishing)

telefon 775 965 556

email: info@pknihy.cz