Asmodeus In A White Bunny Outfit Sexy Sexy Anime Figure

Asmodeus In A White Bunny Outfit Sexy Sexy Anime Figure
#HENTAIANIME

Soška Asmodeus vytvořená podle předlohy figurální řady the “The Seven Deadly Sins” series “Dark Lord Apocalypse” ( 魔王黙示録 ) vycházející z japonské formy dějového vyprávění anime je vysoká cca 24 cm s detailním zpracováním.

Anime (zkrácený japonský přepis z výrazu animace,= animéšon) je označení pro animované filmy a seriály vyrobené v Japonsku. Dělí se ovbykle na TV seriály, PC speciál OVA (Original Video Animation) nebo online speciál ONA (Original Net Animation),na filmy a hudební videa. Anime je v Japonsku velmi rozšířený druh zábavy a vyznačuje se charakteristickým stylem kresby postav a pozadí, k žánru anime se ale počítá i loutková nebo 3D animace. Animace se v Japonsku stala populární jako alternativní forma dějového vyprávění v porovnání s málo rozvinutým japonským hraným filmem. Anime pokrývá širokou škálu žánrů, od akčních seriálů přes detektivky až po psychologická dramata. Anime se obvykle vysílá v televizi, distribuuje na DVD nebo publikuje jako videohry. Anime bývá často ovlivněno nebo přímo inspirováno japonskými komiksy manga, nebo občas naopak takové komiksy inspiruje. Občas bývá anime také adaptováno do podoby hraných filmů. Anime produkuje řada japonských animátorských studií.

Amakuni (Hobby Japan) released the Asmodeus ( アスモデウス ) Chapter of Lust ~Season of Mawaku Bunny Girl White Section ( 色欲の章 魔惑バニーガール ノ節 白色ノ項 ) 1/7 PVC figure from the “The Seven Deadly Sins” series “Dark Lord Apocalypse” ( 魔王黙示録 ) by Hobby Japan. July – August 2016. Around 240mm tall. Hobby Japan exclusive. Castoffable.

This figure, Asmodeus, represents the sin of Lust. It features a voluptuous demon in a Bunny attire. Her expression is one of supreme lust, and her costume emphasizes both her beauty and sexiness.

This sexy figure comes with cast-off functionality, so you can get an up-close and personal look at her enormous breasts. An incredible addition to your sexy figure collection.

This item has features and themes that are for adults only. Ages 18 and up. Recommended for mature collectors.

General Safety Warning: Products offered may be intended for Adult Collectors. Products may contain sharp points, small parts, choking hazards, and other elements not suitable for children under 15 years old.PLEASE NOTE: Due to the small edition size and the great demand for this item, allocations are expected to occur.

UPOZORNĚNÍ: TITUL JE VYROBENÝ V OMEZENÉM MNOŽSTVÍ JAKO UMĚLECKÝ PŘEDMĚT. UVEDENÁ PRODEJNÍ CENA JE PLATNÁ DO VYPRODÁNÍ TUZEMSKÝCH ZÁSOB.Zaregistrujte k odběru Newsletteru

Pozoruhodné knihy (Nakladatelství Pknihy publishing)

telefon 775 965 556

email: info@pknihy.cz