Ariel & Prince Eric On The Boat Statue Diorama

Ariel & Prince Eric On The Boat Statue Diorama
Novinka

Skladem:poslední kusy
Kategorie:AKČNÍ FIGURKY, SOŠKY, POSTAVIČKY, PRAVĚK FOSÍLIE
Kód:A33343
Výrobce: Enesco


Cena 4 993,00 Kč s 21% DPH

kusů

Soška Ariel & Prince Eric vytvořená podle filmové předlohy z figurální řady the Disney Figure collection/the Little Mermaid vycházející z grafického návrhu Jim Shore je vysoká cca 15 cm s detailním zpracováním.

An altogether human Ariel from the classic Disney feature The Little Mermaid is waiting for a kiss from her prince in this heartfelt design from the unique artistry of Jim Shore. They stare into each other s eyes, sitting close in a small boat. The romantic figure is made from resin and packed in a branded gift box. Unique variations should be expected as this product is hand painted. Size: 6.125 in H x 4.5 in W x 8.5 in L.

Prototype shown, final product may be slightly different. All information is subject to changing without prior notice.

PLEASE NOTE: Due to the small edition size and the great demand for this item, allocations are expected to occur.

UPOZORNĚNÍ: TITUL JE VYROBENÝ V OMEZENÉM MNOŽSTVÍ JAKO UMĚLECKÝ PŘEDMĚT. UVEDENÁ PRODEJNÍ CENA JE PLATNÁ DO VYPRODÁNÍ TUZEMSKÝCH ZÁSOB.PLEASE NOTE: Due to the small edition size and the great demand for this item, allocations are expected to occur.

UPOZORNĚNÍ: TITUL JE VYROBENÝ V OMEZENÉM MNOŽSTVÍ JAKO UMĚLECKÝ PŘEDMĚT. UVEDENÁ PRODEJNÍ CENA JE PLATNÁ DO VYPRODÁNÍ TUZEMSKÝCH ZÁSOB.Zaregistrujte k odběru Newsletteru

Pozoruhodné knihy (Nakladatelství Pknihy publishing)

telefon 775 965 556

email: info@pknihy.cz