Altaďr ibn-La Ahad Assassin s Creed III Action Figure

Altaďr ibn-La Ahad Assassin s Creed III Action Figure
Věkové omezení:4
Skladem: na dotaz
Kategorie:AKČNÍ FIGURKY, SOŠKY, POSTAVIČKY, PRAVĚK FOSÍLIE
Kód:A34351
Související:Ezio Auditore Da Firenze Assassin s Creed III Action Figure
Výrobce: Mcfarlane Toys
MotivASSASSINS CREED


Cena 1 993,00 Kč s 21% DPH

Pro předběžnou rezervaci se musíte nejdříve přihlásit (registrovat).
Soška Altaďr ibn-La Ahad vytvořená podle předlohy herní řady Assassin s Creed III video game vycházející z grafického návrhu McFarlane Action Figure line je vysoká cca 17,5 cm s detailním zpracováním.

The very first Assassin s Creed game introduced players to the historical adventure series by putting them in control of the powerful and influential Syrian Assassin, Altaďr ibn-La Ahad. Altaďr embodied the classic look of the Assassins -- white robes to blend in with wandering scholars, an iconic blood-red sash around his waist, and a shadowy hood to conceal his identity. Armed with an array of lethal weapons such as the Hidden Blade, Altaďr struck targets throughout the Holy Land in his mission to stop the Templars of the Third Crusade. Our figure of Altaďr includes a sword, a dagger, and a code to unlock Assassin s Creed content!

PLEASE NOTE: Due to the small edition size and the great demand for this item, allocations are expected to occur.

UPOZORNĚNÍ: TITUL JE VYROBENÝ V OMEZENÉM MNOŽSTVÍ JAKO UMĚLECKÝ PŘEDMĚT. UVEDENÁ PRODEJNÍ CENA JE PLATNÁ DO VYPRODÁNÍ TUZEMSKÝCH ZÁSOB.Zaregistrujte k odběru Newsletteru

Pozoruhodné knihy (Nakladatelství Pknihy publishing)

telefon 775 965 556

email: info@pknihy.cz