Alice Maid Robot Kneeling White Sexy Anime Figure

Alice Maid Robot Kneeling White Sexy Anime Figure
Novinka

Rok vydání:2017
Skladem:poslední kusy
Kategorie:AKČNÍ FIGURKY, SOŠKY, POSTAVIČKY, PRAVĚK FOSÍLIE
Kód:110422
Související:Alice Maid Robot Sexy Anime Figure
Alice Maid Robot Kneeling Red Sexy Anime Figure
Výrobce: APLUS
MotivSOFT HENTAI ANIME


Cena 7 983,00 Kč s 21% DPH

kusů
#HENTAIANIME

Soška Alice vytvořená podle předlohy figurální řady the video game series Bishoujo Mangekyou ( 美少女万華鏡 ) vycházející z japonské formy dějového vyprávění anime je vysoká cca 18 cm s detailním zpracováním.

Anime (zkrácený japonský přepis z výrazu animace,= animéšon) je označení pro animované filmy a seriály vyrobené v Japonsku. Dělí se ovbykle na TV seriály, PC speciál OVA (Original Video Animation) nebo online speciál ONA (Original Net Animation),na filmy a hudební videa. Anime je v Japonsku velmi rozšířený druh zábavy a vyznačuje se charakteristickým stylem kresby postav a pozadí, k žánru anime se ale počítá i loutková nebo 3D animace. Animace se v Japonsku stala populární jako alternativní forma dějového vyprávění v porovnání s málo rozvinutým japonským hraným filmem. Anime pokrývá širokou škálu žánrů, od akčních seriálů přes detektivky až po psychologická dramata. Anime se obvykle vysílá v televizi, distribuuje na DVD nebo publikuje jako videohry. Anime bývá často ovlivněno nebo přímo inspirováno japonskými komiksy manga, nebo občas naopak takové komiksy inspiruje. Občas bývá anime také adaptováno do podoby hraných filmů. Anime produkuje řada japonských animátorských studií.

APLUS releases the Alice ( 亜璃子 ) Red 1/6 PVC figure from the video game series Bishoujo Mangekyou ( 美少女万華鏡 ). July 2017. Around 180mm tall. Sculptor: Ryuusuke. Pose design: Haruka Ayanokohji.

From the hit PC game "Bishouko Mangekyou -Kami ga Tsukuritamouta Shoujo-tachi-" comes this figure of the maid robot Alice! With her baby face and large breasts, she will guide you to a world of pleasure!

This item has features and themes that are for adults only. Ages 18 and up. Recommended for mature collectors.

General Safety Warning: Products offered may be intended for Adult Collectors. Products may contain sharp points, small parts, choking hazards, and other elements not suitable for children under 15 years old.PLEASE NOTE: Due to the small edition size and the great demand for this item, allocations are expected to occur.

UPOZORNĚNÍ: TITUL JE VYROBENÝ V OMEZENÉM MNOŽSTVÍ JAKO UMĚLECKÝ PŘEDMĚT. UVEDENÁ PRODEJNÍ CENA JE PLATNÁ DO VYPRODÁNÍ TUZEMSKÝCH ZÁSOB.Zaregistrujte k odběru Newsletteru

Pozoruhodné knihy (Nakladatelství Pknihy publishing)

telefon 775 965 556

email: info@pknihy.cz