Narukami Yu & Kujikawa Rise Anime Figure Set

Narukami Yu & Kujikawa Rise Anime Figure Set
Skladem: na dotaz
Kategorie:AKČNÍ FIGURKY, SOŠKY, POSTAVIČKY, PRAVĚK FOSÍLIE
Kód:BA63155
Výrobce: Phat!
MotivANIME FIGURE


Cena 7 853,00 s 21% DPH

Pro předběžnou rezervaci se musíte nejdříve přihlásit (registrovat).
#animefigureSoška Narukami Yu & Kujikawa Rise vytvořená podle předlohy herní řady the Playstation 2 game “Persona” series and anime “Persona 4″ ( ペルソナ4 ) vycházející z japonské formy dějového vyprávění anime je vysoká cca 12/9 cm s detailním zpracováním.

Anime (zkrácený japonský přepis z výrazu animace,= animéšon) je označení pro animované filmy a seriály vyrobené v Japonsku. Dělí se ovbykle na TV seriály, PC speciál OVA (Original Video Animation) nebo online speciál ONA (Original Net Animation),na filmy a hudební videa. Anime je v Japonsku velmi rozšířený druh zábavy a vyznačuje se charakteristickým stylem kresby postav a pozadí, k žánru anime se ale počítá i loutková nebo 3D animace. Animace se v Japonsku stala populární jako alternativní forma dějového vyprávění v porovnání s málo rozvinutým japonským hraným filmem. Anime pokrývá širokou škálu žánrů, od akčních seriálů přes detektivky až po psychologická dramata. Anime se obvykle vysílá v televizi, distribuuje na DVD nebo publikuje jako videohry. Anime bývá často ovlivněno nebo přímo inspirováno japonskými komiksy manga, nebo občas naopak takové komiksy inspiruje. Občas bývá anime také adaptováno do podoby hraných filmů. Anime produkuje řada japonských animátorských studií.

The leader of the group and everyone s favorite idol are both joining the Twin Pack series!

From the Persona 4 anime series comes a Twin Pack of both Yu Narukami, the main character of the series and Rise Risette Kujikawa, everyone s favorite idol!

The figures are based on poses from the game s battle scenes or stage transitions. Be sure to display them together with the previously announced Twin Pack: Yukiko Amagi & Chie Satonaka and others already released in the Twin Pack series!

Phat! company brinhs the Narukami Yu & Kujikawa Rise ( 鳴上 悠 & 久慈川りせ ) non-scale PVC figure set from the Playstation 2 game “Persona” series and anime “Persona 4″ ( ペルソナ4 ). January 2013. Narukami Yu is around 120mm tall and Kujikawa Rise is around 90mm tall.

PLEASE NOTE: Due to the small edition size and the great demand for this item, allocations are expected to occur.

UPOZORNĚNÍ: TITUL JE VYROBENÝ V OMEZENÉM MNOŽSTVÍ JAKO UMĚLECKÝ PŘEDMĚT. UVEDENÁ PRODEJNÍ CENA JE PLATNÁ DO VYPRODÁNÍ TUZEMSKÝCH ZÁSOB.Zaregistrujte k odběru Newsletteru

Pozoruhodné knihy (Nakladatelství Pknihy publishing)

telefon 775 965 556

email: info@pknihy.cz